Susidūrėte su transporto priemonės gedimais kelyje ir bet kokios tolimesnės kelionės tęsimas tapo neįmanomas? Sustosite tik neilgam, nes greitai atvykusi techninė pagalba padės rasti išeitį iš nepatogios padėties. Jūsų dėmesiui visą parą dirba traliukas Panevėžyje ir visoje Lietuvoje, tad bus pasirūpinta automobilio pristatymu į reikiamą vietą. Skaitykite toliau ir sužinokite apie teikiamas techninės pagalbos paslaugas.

Pagalba kelyje visą parą

Kuomet sugenda automobilis, niekuomet nėra malonu, ypač jei tai nutinka vidury nakties nuošalioje vietoje. Dažnas tuomet gal net pultų į paniką, tačiau tikrai nėra reikalo. Techninė pagalba gali atvykti bet kuriuo paros metu ir bet kur. Tereikia kreiptis ir nurodyti tikslias savo vietos koordinates.

Atvykus tralui automobilis bus nuvežtas į autoservisą ar kitą Jūsų nurodytą vietą, tuo pačiu bus pasirūpinta ir Jūsų nuvežimu kartu su transporto priemone. Vėliau autoservise meistrai imsis gedimų šalinimo, tuo pačiu nustatydami jų rimtumą bei galimas remonto paslaugų kainas.

Be abejonės, automobilio gedimas nėra malonus, tačiau dažnai jis būna neišvengiamas, tad reikia viską priimti kaip yra ir imtis veiksmų, padėsiančių rasti geriausią įmanomą išeitį.

Automobilio gedimo priežastys

Priežastys, dėl kurių genda automobilis gali būti labai įvairios. Pravartu būti išskirti du gedimų tipus. Vieni iš jų yra netikėti ir staigūs, kylantys visai nenumatytai. Kitų gedimų galima išvengti, tereikia laiku pasirūpinti jų taisymu. Paprastai važiuodami galite pastebėti, kad kažkas ne taip. Gal genda sankaba ar kokia kita detalė. 

Jeigu vizitą autoservise atidėliosite ir toliau lyg niekur nieko važinėsitės, tikėdamiesi, kad viskas tarsi praeis savaime, vieną dieną galite būti priversti tiesiog sustoti kelyje. Gedimų taisymas tada bus kur kas sudėtingesnis ir brangesnis, nei būtų buvęs laiku kreipiantis į mechanikus. Tačiau jeigu jau atsitiko taip, kad automobilis sugedo kelyje – kreipkitės ir nutemps tralas.

Greita ir patikima techninė pagalba kelyje! Kad ir kur Lietuvoje būtumėte, kad ir kokiu paros metu sugestų automobilis – visada bus suteikta išeitis.

5 thoughts on “Kad kelionės neapkarstų – tralo pagalba kelyje”
 1. Mane siek tiek stabdo tas nesavarankiskumas. Vaziuoti su kompanija, gal.
  O jei vaziuoti su seima?
  45eur per diena? Gal..
  O nakvynes?
  O jei patinka po kalnus bastytis?
  O gal Balkanai?
  Labai panasu, kad sekancia didele kelione turesiu negreitai. Turesiu daug laiko atsakyti i klausimus

 2. Tik įsitaisiau su kava , tik įsijaučiau ir jau baigėsi. Kaip čia dabar tokią trumpą dalį parašei??? )))))

 3. Tas „Sakartvelo” ir man kliūna kažkiek. Aišku, aš sutinku, kad tai pagarbos ženklas ir istorinis jų pavadinimas ir t.t., beeeeeet… Kažkodėl tokios pat pagarbos , pvz., albanams nerodom ir jų šalies nevadinam Škiperija, nors tai lygiai toks pats originalus ir tradicinis pavadinimas kaip ir Sakartvelo, tai… kur lygybė? :)))

  O Svanetijoj tai aš buvau, bet ir ten piktų vietinių nemačiau. Ten net veršio dydžio Kaukazo aviganiai ramiai laksto aplink nei lašo pykčio neturėdami. 🙂

 4. Simonai, mane tas nesavarankiškumas gal 15 metų stabdė :)) Aišku, galima važiuot be gido, bet aplink mane tiek pažįstamų, kurie važiuoja tik su agentūrom, tai čia tikrai geresnis variantas, bent jau su savo kompanija 🙂 O dėl bastymosi po kalnus, tai galima ir tiesiog pas jį viešbutyje gyvent prie jūros, mokėt tik uz nakvynę, o jei užsinori kažkur, ten ir nuveš, sutarsit del kainos tikrai.
  Arūna, kažkaip ilgai man gaunasi, kol tas nuotraukas atrenki, sutvarkai, pamačiau, kad nesuspėsiu, tai padalinau, bet viskas parašyta, įkelsiu kitą savaitę 🙂
  O apie Albanų kitą pavadinimą negirdėjau…Gal lietuviai didesnę meilę jaučia tik tiems, kas nukentėjo nuo Rusijos?

 5. Tai jo, čia ta brolybė dar nuo senų laikų prasidėjo. Nepriklausomybė, Eurovizija, o kai 2008-ais per karą su Rusija Adamkus nuvažiavo tiesiai į Tbilisį reguliuot paliaubas tai išvis visi susilydė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *