Turbūt iškilo klausimas kodėl tik dvi dienos!? Tuoj išgirsite!

Kur mes apsistojome…,

Kas myli gamtą tikrai patarčiau apsistoti kempinge. Kadangi mes vieni iš tų, apsistojome kempinge ,,Venezia” (http://www.veneziavillage.it/) Nuo Venecijos senamiesčio vos 3 kilometrai.
Atvykome vakare, buvo tikrai karšta ir pirmiausia lėkėme maudytis į baseiną. Gaila, bet ši pramoga kainuoja.

Venecijos senamiestis…

Kadangi savo mašina patekti į Veneciją yra beveik nei mano, nusprendėme nuvykti autobusu. Kempingas yra sudaręs sutartį su autobusų parku, jame galima nusipirkti elektroninius bilietus, kurie galioja pirmyn ir atgal!
Nusipirkome bilietus, nuėjome iki autobusų stotelės, kuri yra visai netoli mūsų kempingo. Autobusas mus nuvežė iki pat Venecijos.

Išlipome, įkvėpėme Venecijos oro, apsižvalgėme ir kalbos, kad Venecija didelis turgus tikrai pasitvirtino. Vos įėjus žiūrėk jau koks vyras siūlo ką nors nusipirkti.Tikrai labai smagu pažvelgti į pastatų viršų. Kai kurie pastatai yra renovuojami, tačiau stengiamasi išsaugoti pastatų unikalumą.

Venecija tikrai vilioja lankytojus iš įvairių pasaulio kampelių. Žmonių ištiesų daug, gali pasitaikyti tokių nemalonių momentų, kai žmonės lips tiesiog ant kulnų. Tačiau pasukę į kokią ramesnę gatvelę, žmonių beveik nesutiksite.

Pritrūkote vandens? Nenusiminkite tikrai dar rasite fotanėlių su geriamuoju vandeniu. Teks palaukti! Prie fontanėlių susidaro nedidelės eilutės, nes visi ištrokšta nuo alinančio karščio.

Venecija yra tikrai labai didelė, todėl į kai kuriuos rajonus galima patekti tik su vandens taksi ar vandens autobusu.

Ar girdėjote legendiškasias Venecijos gondolas? Ši pramoga jums atsieis 100 eurų. Paplaukiosite Venecijos kanalais, pasidarysite nuostabių nuotraukų ir grįšite su puikia nuotaika.

Italai yra tikrai labai tikinti tauta. Todėl Venecijoje netrūksta Bažnyčių su puikia architektūra.

Ar žinote Venecijos kaukes? Kaukių parduotuvių ir žmonių, kurie vaizduoja kaukių personažus sutiksite daug. Galite pasidaryti su jais nuotraukų. Ir turėti, kaip prisiminimą ateičiai. Tikrai patarčiau nusipirkti ir pačią kaukę.

Yra ir šių kaukių festivalis, kuris vyksta kiekvienais metais. Pasakojima, kad tai buvo pagoniška šventė, kurioje dalyvavo visokio luomo žmonės nuo vargšo iki turčiaus, Esa taip jie pabėgdavo nuo juos supančios rutinos.
Tačiau pagonybė baigėsi ir įsigalėjo krikščionybė ir daug šventės detalių buvo draudžiamos.
Reikėjo daug metų, kad šventė vėl atgimtų. Ir dabar galime matyti šventę tokią kokia buvo kadaise.

Mūsų kelionė po Veneciją baigėsi. Grįžome į kempingą ir įspūdžiai liejosi per kraštus.

Tikiuosi jums patiko, lauksiu jūsų komentarų ir mielai į juos atsakysiu.

2 thoughts on “Italija: Dvi dienos Venecijoje”
  1. Labai įdomu. Išsamiai aprašyta. Atrodo tolimos šalies egzotika niveliuojasi. Maniau, jog ji bus likusi XIX amžiuje. Šalis tokia, jog tik Travel kanalas galėtų parodyti. Nuo pradinių klasių žinojau egzotinių Afrikos šalių pavadinimus, sostines, plotus, nepriklausomybės datas.

  2. Pas mus turbūt daugelis neblogai geografiją išmano, kaip Cesius ir rašo, gerai mus mokė mokyklose )) Paskaityti buvo įdomu ir nuotraukos išraiškingos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *