Keliaujant po Europą ar net visą pasaulį dažnai susiduriame su problema, kuomet mums tam tikram laikui reikalingas automobilis. Jei mums reikalingas tik nuvykimas iš taško A į tašką B, tuomet į pagalbą galime pasitelkti automobilių dalinimosi platformas ar tiesiog išsikviesti pavėžėją. Vis tik jei automobilis reikalingas ilgesniam laikui, tuomet geriausia rinktis automobilio nuomą.

Akivaizdu, kad esant svetimoje šalyje ar ruošiantis į ją keliauti, nebūtinai galime žinoti geriausias kompanijas, kurios užsiima automobilių nuoma. Kadangi laikas visiems yra viena didžiausių vertybių, vargu ar norime prieš savo kelionę laiką leisti prie kompiuterio ieškant geriausio varianto automobilio nuomai. Laimei, čia mums į pagalbą ateina Discover Cars platforma, kuri praktiškai visą darbą padaro už mus.

Visi pasiūlymai – vienoje vietoje

pexels-dominika-roseclay-1252500

Discover Cars platforma patogi tuo, kad jums tereikia pasirinkti lokaciją, kurioje jums reikalinga automobilio nuoma. Toliau viską už jus padarys Discover Cars. Gausite visus įmanomus pasiūlymus ir tereiks pasirinkti tą, kuris jums yra pats priimtiniausias.

Svarbu paminėti ir tai, kad Discover Cars platforma dirba su didžiąja dalimi automobilių nuomos kompanijų, teikiančių savo paslaugas pasaulio oro uostuose. Taigi, beveik galite būti tikri, kad ši platforma jums padės kone visada.

Apskritai Discover Cars dirba daugiau nei 10 tūkst. Lokacijų visame pasaulyje, o jų partnerių ratą sudaro daugiau nei 500 kompanijų.

Patogi automobilių nuoma – Discover Cars

Discover Cars veikia labai paprastu principu. Pasirinkus lokaciją gaunate galimus automobilių nuomos pasiūlymus iš kelių kompanijų. Išsirinkę pasiūlymą tiesiog rezervuojate automobilį ir laukiate kelionės.

Jei jūsų kelionės planuose atsirado pasikeitimų ir automobilis nebėra reikalingas – rezervaciją galite atšaukti ir už tai jums net nereikės susimokėti. Tai dar viena priežastis, kodėl automobilių nuomai turėtumėte naudoti Discover Cars platformą. Be to, Discover Cars visada užtikrins, kad jūsų lauktų tas automobilis, kurį jūs ir užsisakėte.

Vis tik jei kiltų nesklandumų ar klausimų, jums visada į pagalbą ateis Discover Cars klientų aptarnavimo komanda, į kurią galite kreiptis bet kurią savaitės dieną, o dar svarbiau – bet kuriuo paros metu. Taigi, jei jūsų skrydis vėlyvą naktį ir kylą problemų dėl automobilio nuomos – Discover Cars jums padės net ir tokiu atveju.

Geriausi kainų pasiūlymai

Įdomu ir tai, kad Discover Cars dažniausiai jums pasiūlys geresnę kainą nei nuomojant automobilį tiesiai iš kompanijos. Taip yra todėl, kad Discover Cars nuolat bendrauja ir derasi su visomis kompanijomis ir stengiasi savo klientams pateikti kaip įmanoma priimtinesnę kainą. Taigi, jūs gaunate ne tik patogumą, bet ir mažesnes kainas.

Be to, Discover Cars netaiko jokių paslėptų tarpininkavimo mokesčių, o tai dar labiau leis jums sutaupyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *