Neseniai Šveicarijos Alpėse buvo atidarytas aukščiausiai Europoje kabantis tiltas – Titlis. 100 metrų ilgio ir tik 1 metro pločio tilto konstrukcija kabo 3238 metrų aukštyje virš jūros lygio, siūbuodama virš gilios prarajos, tad, matyt, kad visai užtarnautai, kai kurie lankytojai šį tiltą jau suspėjo tituluoti baisiausiu ir ekstremaliausiu tiltu Pasaulyje.


Titlio tiltas – tai pėsčiųjų apžvalgos takas, pastatytas netoli Engelbergo slidinėjimo kurorto, ant Titlio kalno viršūnės, todėl taip ir pavadintas. Keliaujant šiuo tiltu apsupa įsimintini vaizdai su snieguotomis Šveicarijos Alpių viršūnėmis ir tarp jų įsispraudusiu ledynu.


Titlio tilto statybos truko vos 5 mėnesius ir kainavo šiek tiek daugiau nei 4mln.Lt. Tokia tilto statybų data pasirinkta neatsitiktinai, jos sutampa su lyninio keltuvo, prieš 100 metų sujungusio Engelbergą su Gerschnialpu, garbingų metinių paminėjimu.


Taigi, jei ruošitės keliauti į Šveicariją, nepamirškite šio naujo, įdomaus ir išskirtinio objekto įtraukti į savo lankytinų vietų sąrašą. Ypač jei mėgstate savo keliones paįvairinti aštresniais pojūčiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *