Sunku pasakyti, kiek visokiausių pramogų parkų, skirtų vaikams, egzistuoja Vokietijoje. Kartais atrodo, kad jie įsikūrę visose turistų labiau lankomose šalies vietovėse. Štai, vien tik Bavarijoje jų galima priskaičiuoti net kelias dešimtis. Ir vieną įdomesnį iš jų galite rasti visai netoli Miuncheno. Jis vadinamas Märchenwald (liet.k. Pasakų miškas). Jei keliaujate su mažamečiais vaikais, tai galėtų būti įdomi vieta, kur turėtumėte galimybę linksmai praleisti laiką su visa šeima.


Šalia Miuncheno įsikūręs Pasakų miškas skirtas patiems mažiausiems keliauninkams. Tai miniatiūrinė mažylių nuotykių šalis, kur nedidelėje ir miškingoje teritorijoje stovi daugybė pasakų pilių, tvirtovių ir namukų. Standartinis tokių vietovių Vokietijoje atributas – judančios lėlės, išlikusios nuo septintojo praėjusio amžiaus dešimtmečio ir atgyjančios, paspaudus mygtukus.


Be pasakiškų pilių ir įvairias brolių Grimų pasakas įkūnijančių lėlių, Pasakų miške gausu muzikinių grybukų, plastikinių gyvūnų, batutų, sūpynių, sūpuoklių, karuselių ir visko, kas teikia džiaugsmo vaikams. Atmosfera gal kiek panaši į pasenusių pramogų parką, bet tai puiki lankytina vieta, jei keliaujate su mažamečiais vaikais.


Adresas: Märchenwald Isartal, Kräuterstrasse 39, Wolfratshausen
Darbo laikas: kovo-spalio mėn. nuo 9:00 iki 18:00 val.
Kaina: 12 €
Daugiau informacijos rasite: www.maerchenwald-isartal.de

Pasakų miško schema:
Padidinti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *