Ar niekada nesusimąstėte, kur dingsta kai kurių skonių ledai? Ne? Patikėsite, arba ne, bet jie turi savo atskiras kapines Vermonte.

Vermontas garsėja Ben & Jerry‘s  ledais, o bendrovei priklausantis fabrikas Waterburyje yra populiariausia turistinė įdomybė visoje valstijoje.


Viena iš priežąsčių, kuri garsina Ben & Jerry’s ledus visame pasaulyje – tai jų skonių įvairovė. Tačiau kiekvienais metais atsirandantys nauji skoniai, iš gamybos ir prekybos išstumia senus ir nebe tokius populiarus. Kas jiems nutinka? Teisingai, – jie „numarinami“. Norėdami pagerbti jų atminimą, Ben & Jerry’s pastatė atskiras kapines.

Įsikūrusios ant kalvos, už garsaus Waterbury ledų fabriko, „Skonių kapinės“ yra nusėtos šimtais plastikinių antkapių, skirtų kiekvienam „numarintam“ skoniui. Ant kiekvieno paminklo galima pamatyti išraižytą po linksmą epitafiją ir „velionio“ sudedamųjų dalių sąrašą.

Nuo Ben & Jerry’s susikūrimo, į šiuos kapus jau iškeliavo daugiau nei 200 skonių, kuriems nepavyko įtikti klientams.

Tik iš anksto jokiais būdais nesielvartaukite, dėl ir Jūsų pamėgtus ledus ištiko mirtis. Pasak Ben & Jerry’s, Jūs turite galimybę prikelti juos iš numirusiųjų, paprašydami to jų oficialiame tinklapyje. Ir jei „numarintas“ skonis surinks pakankamai balsų, tai bus prikeltas iš numirusiųjų pasaulio ir vėl perkeltas į gyvųjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *