Vos 35 km nuo Česky Krumlovo stovi nuostabi Hluboka na Vltavou pilis dažnai vadinama „čekiškąja Vindzoro pilies kopija“.


Iki Antrojo pasaulinio karo pradžios Hluboka nad Vltavou buvo Švarcenbergų giminės rezidencija. Anglijos Tiudorų stilaus rūmai žavi lankytojus savo pasakišku grožiu ir angliško stilaus parku. Pilis formavosi nuo XIII a., o dabartinę neogotikinę išvaizdą pilis įgavo po XIX a. vykusios rekonstrukcijos.

Pilyje yra 140 kambarių, o stogą puošia 11 bokštų. Dalis patalpų yra atidaryti lankytojams. Trasos veda į asmeninius kambarius ir salonus, kad lankytojai iš arti galėtų susipažinti su aristokratų šeimos kasdieniniu gyvenimu. Senose nuotraukose matyti, kad medžioklė Europos aristokratijai buvo vienas mėgiamiausių laisvalaikio praleidimo būdų. Be to galima pamatyti vertingas flamandų gobelenų, senovinių baldų, keramikos, ginklų kolekcijas.

Hluboka nad Vltavou laukia lankytojų ištisus metus.

Daugiau informacijos rasite: www.zamek-hluboka.eu

One thought on “Hluboka nad Vltavou pilis – gražios moters išpildyta svajonė”
  1. Nuostabaus grožio pilis. Jeigu važiuosit pro šalį- nepravažiuokit .
    Lankymui galima rinktis kelis variantus. Atskirai ( už atitinkamus pinigėlius) apžiūrėti gyvenamąsias patalpas, atskirai virtuvę, pasikelti į bokštą ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *