Didžiausią Pasaulyje natūraliai suformuotą labirintą sudaro 18.000 žemaūgių spygliuočių – tujų, kurios lydi lankytojus painiais ir klaidžiais labirinto takais. Evionazo nuotykių labirintą rasite Šveicarijoje, įsitaisiusį šalikelėje tarp Martignio ir San Mauriso.


Kelionė 3 km ilgio labirintu gali būti nuostabiu ir jaudinančiu atostogų nuotykiu arba virsti baisiausiu košmaru. Nepaisant to, paslaptingas Evionazo labirintas yra skirtas įvairaus amžiaus žmonėms. Jame mielai lankosi tiek suaugusieji ir senjorai, tiek maži vaikai.

Lankytojų Evionazo labirinte laukia įvairūs iššūkiai. Čia yra įrengtos įvairios kliūtys, žaidimai, skirtingose vietose yra išslapstyti lobiai, kuriuos būtina surasti, norint keliauti toliau.


Ir netgi sėkmingai įveikus labirintą, pramogos nesibaigia. Visai šalia yra įrengtas žaidimų parkas. O kuris gi parkas neturi nuotaikingiausių čiuožynių, supynių ir kliūčių? Evionazo parke stovi net 30 metrų ilgio čiuožynės, batutas yra laipiojimams skirta alpinistinė siena, įrengtas mini golfas ir dar daugybė kitų pramogų. Todėl čia tikrai verta užsukti, ypač jei keliaujate su vaikais.


Priklausomai nuo sezono, parke vyksta įvairūs teminiai renginiai. Vien per Helovyną, goblinais, monstrais ir moliūgais gausiai išpuoštą labirintą aplanko apie 6500 žmonių.


Adresas: route des Iles Vieilles 30, 1902 Evionazas, Šveicarija
Darbo laikas: nuo kovo 19 d. ir lapkričio 14 d., kasdien tarp 10:00 ir 18:00 val.
Bilietų kaina: CHF 18 – suaugusiems; CHF 16 – vaikams (5-16m.) ir studentams

Daugiau informacijos rasite: www.labyrinthe.ch

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *