Norite skraidyti? Dabar Jūs tai galite patirti!


Aerodiume – vertikaliame vėjo tunelyje galite patirti ilgus amžius žmonijos istorijoje puoselėtą svajonę apie laisvą skrydį. Žmogus ore, nei pririštas virve, nei pakibęs su parašiutu – tai ir yra skrydis tiesiogine prasme. Specialus oro srautas vėjo tunelyje leidžia žmogui sklandyti ore. Keičiant kūno padėtį aerodinamikos dėsniai leidžia pakilti į dangų, atlikti įvairiausius judesius, išbandyti akrobatiką ir patirti netikėtų emocijų.


Norint išbandyti skrydį Aerodiume – ankstesnė patirtis nebūtina. Galite tiesiog atvykti ir išbandyti. Tai prieinama kiekvienam, nepriklausomai nuo amžiaus ir talento. Patyrę instruktoriai suteiks visą ekipuotę ir parengs skrydžiui.


Vėjo tunelis suteikia žmogui galimybę skraidyti ore be oro mašinos sparnų, parašiuto ar kitų pagalbinių priemonių, naudojantis tiktai vertikaliai nukreipta oro jėga. Vėjo srautas varomas į viršų, maždaug 200 km/val. greičiu – vidutinio žmogaus kūno kritimo greičiu, krintant pilvu žemyn.


Skraidymas Aerodiume suteikia daugybę teigiamų emocijų. Emociškai skraidymas  Aerodiume suteikia nepakartojamą pojūtį. Daugiau informacijos galite rasti: www.aerodium.lv

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *