Vokietija: Bavariškas gimtadienis

2015-12-30 18:58

Fantastika. Kelionė negali būti be sutrikimų, kitaip jos neatsiminsi. Noriu ir aš, kad kas pakviestų. Gali būti be progos ir be vyriškų traukos centrų. Man atrodo tobula viskas. Gerų kelionių naujais metais.

2015-12-30 19:38

Ačiū. O kam laukti kad kas pakviestų? Taigi viską moki - pats organizuok :) Mes šitoj kompanijoj turėjom kelis iki šiol beveik nekeliavusius, tai kaip smagu juos stebėti - kaip jie džiaugiasi viskuo :) Dabar jau yra skrydis į Miuncheną( Memingeną) su Wizzair, tai dar viskas papraščiau, o ten ir Konstanzo grožybės ir Reino krioklys netoli - tik spėk rinktis :))

2015-12-30 23:07

Vokietijoje, bent jau kur aš buvau, tai sekmadieniais nors iš klumpių griūk nuo tylos ir ramybės, viskas uždaryta. Bet paskui įpranti. Norėčiau visur tamstai iš paskos šitame maršrute prasivaikščioti, neičiau tik į svarovskio muziejų, man tenai per daug blizgėjimo.

2015-12-31 15:50

Manau kaip meno žmogus įžvelgtum ten tai, ko mes nematom, nes buvo visokių meninių sprendimų, kurių esmę supranti tik kai perskaitai aprašymą, o jei šalia nėra kam išverst, tai matai tą ką matai :)

2016-01-01 19:45

Graži kelionė. Labai smagu sugrįžti kartu į tas vietas, kurios lankytos ( o jų nemažai )))
Sutinku, manau Alvydui visai įdomus Swarovskis pasirodytų, ten tie meniniai-techniniai sprendimai visai smagūs ))

2016-01-02 15:05

Rešenas tikrai užburiantis... Aš irgi visur čia (vėl) eičiau... tik gal BMW muziejų aplenkčiau :-) O vietoj jo būčiau į Tollwood slinkusi.
Ir šiaip dėl Miuncheno norėčiau ginčytis :-) Jis ne vien vyrams :-) Pvz.: Schloss Nymphenburg, http://www.autobusodienorastis.lt/2014/08/nymphenburgo-rumai-miunchene-2/
Norėčiau ginčytis, bet nesiginčysiu, nes kiekvienas turi savo skonį ir tai yra gerai.
Dėl Merano taip pat nesiginčysiu. Jis man irgi be veido...
Taip... sekmadieniais Vokietijoj beveik niekas nedirba...

2016-01-03 15:06

Na, juk beveik ir nematėm mes to Miuncheno ir suplanavę buvom tik BMW ir kalėdinę mugę, o kad apie Tollwood nežinojau, tikrai labai gaila, nes panaršiau dabar, tai tikrai būtų buvę įdomiau, negu Marienplatz, bet kadangi turėjom labai nedaug laiko, tai net neieškojau kažko papildomo, o jis, kaip supratau netoli BMW muziejaus ir buvo...

2016-01-04 11:08

Mane šitoj kelionėj tai labiausiai nustebino tavo sugebėjimas suorganizuot 10 žmonių. Čia tikrai kažkas WOW atrodo, nes man tai pastoviai problemos nors porą į kompaniją susirast. Kam bepasiūlytum, tai pinigų nėra, tai laikas netinka, tai atostogų neduoda. Vienos problemos, ir tik su dviem žmonėm - o čia su dešimt jokių nekilo. Nu super. :)

2016-01-04 12:51

Tai kad kilo - 4 neskrido, iš jų - vyro mylimiausias brolis, kuris tiesiog nesugebėjo susiplanuoti savo asmeninių reikalų. O šiaip galėjau ir didesnę kompaniją sukviesti, bet namą radome tik 14 žmonių, be to trijų mašinų ekipažams kartu važiuoti, beveik visada tamsoje, tikrai nėra lengva. Jau dabar ne kartą pasimesdavome vieni nuo kitų, tekdavo skambinti, o jei dar trečia būtų buvusi? Šiaip daug nervų man kainavo ši kelionė - labai bijojau kad niekas nesusižeistų slidinėjant - vistiek jauti atsakomybę įtraukęs krūvą ,,vidutinio amžiaus" žmonių, ir kai važiuoji pažiūrėti kalėdinio turgelio, o jo nė kvapo, tai irgi jautiesi susimovęs nors ir visada turiu atsarginį planą :)) Bet viską atpirko rezultatas.
Dėl kelionės draugų, tai aplink mus kaip tik daug tokių, kurie važiuotų, jei kas nors juos pakviestų, nes patys nedrįsta bandyti, todėl dažniau būna, kad turi atsakyti į klausimą : ,,o kodėl manęs nepakvietei? ", negu, kad rasti su kuo keliauti :)

2016-01-04 15:23

Dėl nuomas. Paguosiu, jei taip galima išsireikšti, kiek mes nuomavomės mašiną |(gal 10 kartų) , tai vienintelį kartą kai mus išdūrė tai buvo... spėkit kur? Ogi Bergame. Grįžus namo, po kokios savaitės -pokšt ir nuskaičiavo 125 eurus. Taip ir nesupratau už ką, bet jau buvom įsisukę į darbus ir tuos pinigus tiesiog nurašem į keliones sąnaudas. Gal kam bus įdomu parašysiu pastebėjimus šia tema:
Bergamas - ,, Firefly" - blogi
Chania - ,, Sunny" - gera (diedukas oro uoste pasitiko, jokio pinigų užšaldymo, davė mašiną ir viso gero)
Frankfurt hahn - ,,Global drive" - gera (užsakinėjom ,,Fiestą", bet davė naują ,, Kugą", bet užšaldė 1000 eurų, tačiau grąžinus ,, atšaldė" tą pačią dieną)
Memingemas- ,, Keddy" - gera (jokių problemų, užšaldė 200 eu)
Kanarai - ,, Autoreisen" - gera (jokių užšaldymų)
Paphos - ,, Europcar" - bloga (bloga kuro politika ir aptarnavimas)
Cagliari- ,, Autonoleggio Sardinya" - gera (atvarė auto prie kojų , viską aprodė, padėjo susodinti vaikus, labai mandagūs)
Comiso - ,, Rentalcars" - gera (ji vienintelė oro uoste, todėl eilės nežmoniškos, o šiaip -standartinė)

2016-01-06 07:50

Smagi kelionėlė :-) Dabar kaip tik kalnuose slidinėju, tai labai patiko ši jūsų veikla po 9 metų pertraukos ;-)