Ukraina: Avantiūra 2014 4 dalis – Darbas Vaikų StovyklojePrieš vykdamas į Ukrainą Couchsurfing.com pamačiau, jog ieškomas užsienietis kalbantis angliškai dirbti vaikų stovykloje anglų kalba. Žinoma, susidomėjau šiu pasiūlymu ir susisiekiau su Marija – stovyklos darbuotoja, o būdamas Lvove nuėjau į „susitikimą/interviu“ ir buvau tinkamas šiam „darbui“.

Taigi, Ivano-Frankivsk miestą palikau pakankamai vėlai, o į tranzavimo vietą atėjau šiek tiek po 15 valandos. Šios dienos tikslas buvo pasiekti Truskavets miestelį, kuris yra už ~130 kilometrų nuo Ivano-Frankivsk. Atsistoju ant kelio, ištiesiu ranką su sugniaužtu kumščiu ir iškeltu nykščiu ir šypsausi, laukiu, kol kas nors susidomės pakeleiviu su nemaža kuprine ir pavežės į man reikiamą pusę. Pirmas automobilis – vyras važiuojantis namo ~35 kilometrus į man reikiamą pusę, sėdu. Laužyta rusų kalba pasišnekam, kaip suprantu, jis dirba specialioj policijoje keliuose regiono miestuose/miesteliuose. Kelionė su šiuo žmogumi neprailgsta ir esu išleidžiamas šalia itin patogios vietos tranzavimui.

Neužilgo sustoja fūristas, kuris važiuoja ~30 kilometrų į man reikiamą pusę, sėdu. Važiuojame, vėl bandau kalbėti ir atsakinėti į klausimus savo laužyta rusų kalba. Vairuotojas išleidžia mane ir kepinant saulei judu link išvažiavimo iš miestelio Dolyna. Šiek tiek palaukus sustoja nedidelė mašina, kurioje pasirodo jau sėdi 2 tranzuotojai. Į mane kreipiamasi ukrainietiškai, tačiau pamėginu paklausti – „Do you speak english?“ ir sulaukiu teigiamo atsakymo – „Yes, of course“. Taip ir prasidėjo įdomi, ~40 kilometrų trukusi atkarpa, kuri visiškai neprailgo šnekantis su kolegomis tranzuotojais. Jie vyko į Shypit festivalį, švęsti Joninių (šios šventės datos nesutampa dėl tos pačios priežasties kaip ir rusų Naujieji metai ir panašiai), kaip supratau šiame festivalyje renkasi hipiai ir panašaus plauko žmonės. Atvykęs į Strii išsiaiškinu kada važiuoja traukinys (nes jau pradėjo temti) ir dar pabandau savo sėkmę susitranzuoti kažką ~30 minučių stovėdamas ant kelio, nesėkmingai.

Skaitykite daugiau: http://juozapas.lt/avantiura-2014-4-dalis-darbas-vaiku-stovykloje/

Booking.coms
storyLazyload();