**ALANIJOS POILSIAUTOJAI ir KAPADOKIJA**

2019-09-17 09:44

Smagiai išdėstytos mintys! Perksaičiau du kartus.
Negi tikrai tiek daug vyrų, kuriems moterys renka outfitą?

2019-09-17 10:09

Daugiau nei galvojau aš pats. Neseniai girdėjau vieno vyro monologą šita tema. Buvo įdomu paklausyt.

2019-09-21 15:57

Man tas pundelis ridikų į nugarą patiko - taip ir įsivaizduoju )))))

2019-09-26 17:27

Alvydai, bet tai žiauru ,bet mes argi tokie juk yra normaliu diedu

2019-10-12 16:23

Jau kurį laiką seku šį tinklaraštį ir šiandien jaučiau, kad turiu pasidalyti savo istorija, nes taip pat buvau auka. Po to, kai buvau su juo septynerius metus, jis išsiskyrė su manimi, padariau viską, kad jį susigrąžintum, bet viskas buvo veltui, aš jo labai norėjau dėl meilės, kurią jam turiu, maldavau jo su visais, Pažadėjau, bet jis atsisakė. Aš paaiškinau problemą savo motinai ir ji siūlo, kad aš verčiau susisiekčiau su rašyba, vadinama Drigbinovia, kuri padėtų man ištarti rašybą, kad tai sugrąžintų, bet aš niekada netikėjau rašyba, neturėjau kito pasirinkimo, kaip tik išbandyti tą patį burtą, ir jis pasakė aš daugiau nesijaudinu, kad viskas bus gerai, kad mano buvęs vyras grįš, jis antrą dieną stebėtinai išleido burtą mano vardu, buvo apie 16:00. Mano buvęs paskambino man, aš buvau toks nustebęs, atsiliepiau į skambutį ir viskas, ką jis pasakė, buvo gailisi dėl visko, kas nutiko, kad jis norėjo manęs atgal, kad jis mane taip mylėjo. Aš buvau tokia laiminga, kad tai naudinga man, todėl vėl pradėjome gyventi laimingai. Nuo tada pažadėjau, kad visi, kuriuos pažįstu, turi santykių problemų, aš tokiam asmeniui padėsiu nurodydamas vienintelį teisingą ir galingą vedlį, kuris man padėjo išspręsti savo problemą ir skiriasi nuo visų, kurie netikri. Visiems, kuriems čia reikia pagalbos, jo el. Paštas: [email protected] galite paskambinti „whatsapp“ per jo mobiliojo telefono numerį +2348144480786, kad gautumėte geriausią rezultatą visiems ar jūsų problemai ......

2019-10-13 22:36

Bandau realibituoti nuotaką ;). Gal ji tik balionų pažiūrėti atėjo avėdama sportinius batelius? Iki tol gal avėjo aukštakulnius? Kaip žinia, tokiose vietose aukštakulniai labai jau nepatogu. O dėl vyrų-"moters aksesuarų" ir nuolat nesąmones tauškančių moterų pritariu 100%. Niekaip negaliu atsistebėti ir nebeišmoksiu taip: "grįžau namo, pasitiko šuo, atsidariau šaldytuvą, išsiėmiau salotų..." Ir kaip išjungti jas? :)))

2019-10-13 23:33

Loreta, ačiū už palaikymą. Na, o dėl tų batelių - deja, jie buvo net spec.užsakyti. Tai matėsi. Klaipėdoje viena gera dizainerė mūsų nuotakas dažnai atkalbinėja nuo sportbačių. Žmonės supranta madą, deja nežino kas yra skonis...:)