To welcome Jordan arba šalis į kurią mielai grįžčiau...

2018-02-14 22:51

Įspūdingas ir sužadinantis norą ten nukeliauti pasakojimas! Ačiū, kad dalinatės. O nuotraukos tiesiog 10 balų! :)

2018-02-14 22:56

Dekui,dziugu jei patiko :) ištiesų verta ten nuvykti,gal veliau paruosiu ir antra dali...o dar kiek visko nespejom ten aplankyti...savaites ten mazoka...mes vykom ziemos metu,tai dykumoj saltoka tokiu metu nakvoti bet kai silciau manau visai neblogai butu,daugiau dienu reiketu ir Petrai...tikrai yra kur ten pavaikstineti...o dar kur ivairus kanjonai,gamtos draustiniai...ivairus istoriniai miestai...muziejai... :)

2018-02-16 09:38

Na, Jordaniją tikrai labai visada norejosi pamatyti, bet skaitant jūsų pasakojimą, susidaro įspudis, kad ten visakas labai pigu, o taip nėra. Vienos dienos ekskursija iš Eliato žmogui kainuoja virš 200 $(vien bilietas 80 + visokie įvažiavimo mokesčiai, nuvezimas) - ta kaina kyla kasmet ir visai nepagrįstai, tiesiog todel, kad turistai vistiek čia veržiasi, tai kodėl nepasipelnyti. Todėl įdomu, kiek jums kainavo Petra ir išvyka i tą nuostabią dykumą?

2018-02-16 22:44

Istiesu is Eilato nera pigu nuvykt jei vienai dienai,reikia minimum 3 nakvynem vykt i Jordanija,tada nereikia moket uz viza,jei aplankot Petros miesta ir turit atsizymeje kad buvot pasienio isduotame lape tai nereikia moket Jordanijai isvykimo mokescio....susimoket reikia Izraeliui isvykimo mokesti apie 30eu.Izraelis daug brangesne salis...Jordanijoj pavalgyt galima uz kelis dinarus jei tai lavasas,bandeles 0.25 dinaro,kava 0.5 dinaro,jei visas rinkinukas gali but kokie 5-7dinarai (falafeliai su darzovem) ir jei tai ne resoranas,duoda arbatos...porcijos dviem zmonem sociai...aplamai ten visas porcijas reikia imt viena dviem...autobusais keliauti ten pigu,galima bandyt nuomuotis masina keliauja ir taip turistai...mes vazinejom visas dienas su taxistu,dalijomes is triju islaidas,keliavom perdaug netaupydami...aplankem wadi rum dykuma pilna diena su vakariene ten,vykom i Petra su nakvyne,po to maudemes Negyvojoj juroj,karstuose kriokliuose,buvom Madaboj,Nebo kalna is ten,buvom uzsisake nuvykima su juo i pliaza ir pietum kepta zuvi ten,gyvenom normaliuose viezbuciuose ( galima atrast ir pigesniu tik jie bus prastesni ir be pusryciu)...tai bent man gavosi visa savaites kelione su skrydziu ir lauktuvem apie 600eu...esme kad reikia visur deretis,beduinu kurie uzsiima dykumos turais galima atrasti faceboke kontaktus,cia vieno puslapis http://www.welcome-to-wadirum.com/ gal kam pravers....jei is Egipto ar Izraelio tik ekskursija i Petra virs 200dol,tai Jordanijoj su taxi mes tris dienas uz ta pacia suma galejom aplankyti Wadi rum,Petra ir nuvykti prie Negyvosios juros ir karstu kriokliu

2018-02-18 10:21

puikus pasakojimas ir nuotraukos! Perskaitėm su malonumu! :) po kelių savaičių ruošiamės vykti į Izraelį, Jordaniją atostogų, kadangi skrendam kaip ir jūs į Izraelį, o vėliau vyksim į Jordaniją norėčiau sužinoti kaip Jūs pasienyje pasidarėt Jordanijos nemokamą vizą? Ir ar ten jas tikrai išduoda pasienyje ir nemokamai?Ar jūs naudojote Jordanpass?

2018-05-05 20:44

Rodos, šiemet nuo rudens bus tiesioginiai skrydžiai į Ammaną. Mes buvom ten 2010, tuomet skridom tiesiai iš Rygos į Amaną ir keliavom aplink visą šalį. Šio straipsnio autorės nuotraukos lb gražios, bet... pamatėt Petroje tik iždinę, bet tai dar nėra galutinis wow. Einant tolyn, gilyn, lipant turbūt milijoną laiptukų prieinama prie to galutinio wow, kur Petros panorama gniaužia kvapą. Čia pat ant kalno yra kavinukė, kurioje velniškai saldi berberiška arbata yra pati skaniausia pasaulyje, o dar vaikinukas sėdėdamas to pastato (nepamenu kaip vadinasi tas galutinis Petros taškas), iškalto uolose, nišoje, užgroja instrumentu (ukulėlė lyg ir) ramią melodiją, tai buvi kažkas tokio, ko daugiau niekur nėra tekę patirti. Taip pat jei jau nuvykot į dykumą, verta buvo ir nakvoti. Manau, verta būtų grįžti ir viską išbandyti.