Talinas-Stokholmas-Helsinkis, naujametinis Baltijos kruizas

2019-11-09 19:45

Labai gerai, kad pasidalinate ir tokia patirtimi. Šiaip apie Grūdą nesu nieko gero girdėjusi, išskyrus tai, kad su jų gide Neringa Lūžiene keliautojai važiuoja bet kur - ten kur ji organizuoja...O aš tai į tokį renginį nevykčiau dar ir dėl to, kad jei pasitaikytų vėjuota naktis, tai jokie šventiniai pietūs, nei šou nerūpetų :))

2019-11-11 09:38

Nemaloni tokia patirtis, tačiau reikia ir tokia dalintis. Gaila, kad buvo sugadinta šventė

2019-11-11 10:33

Su "Grūda" paskutinį kartą keliavau į Europos pramogų parkus prieš 9 metus. Tą kelionę čia aprašiau, bet kelionės organizatoriaus nepaminėjau, nes neturėjau noro nei reklamuoti, nei antireklamuoti. Tuomet nieko blogo apie juos pasakyti negalėjau, viskas vyko sklandžiai.
O tokios kelionės, kai per 3 dienas aplankomos 3 skirtingos šalys ir dar skirtingomis transporto priemonėmis, man iš anksto atrodo pasmerktos, nes didesnė dalis laiko praeina autobusuose.

2019-11-13 10:47

Dalintis reikia patirtimi ir didelis ačiū. Dar kartą pasitvirtinau, kad grupinės kelionės pilnos visokių netikėtumų ir nebūtinai malonių.

2019-11-24 17:35

Iš vienos pusės - sunku suprasti. Naujametinė kelionė autobusu - nejau tikrai tikėjotės, jog visas autobusas bus tokie pat domėtis viskuo nusiteikę turistai, kurie viso labo pakels taurę šampano dvyliktą valandą? Dėl programos taip pat - aprašymas juk marketinginis, irgi naivu tikėtis, kad parašys "per naujus girtausime, o laiką stumsime atsitiktinai". Dėl konkretaus plano reikėjo konkrečiai kankinti pačią agentūrą dar iš anksto. Ir tikrai neginu vieno ar kito agentūros vardo - nėra tai aktualu.
Iš kitos pusės - pilnai suprantu ir jūsų nusivylimą.

Na, bet gyveni ir mokaisi - dažniausiai iš savų klaidų :)

2019-11-24 19:53

Tarp kitko, vienintelė kelionė, į kurią buvome pasiryžę pajudėti su agentūra - ir buvo kelionė su tuo pačiu Makalium, kruizas Talinas-Stokholmas (tik be Helsinkio). Įsitikinom, kad staigios ekskursijos ir 20 min laisvo laiko nėra mūsų dalykas - norim skirti laiko tiek, kiek jo reikia patiems. Bet žinojom, kur važiuojame, ir dėl to tikrai nepykome. Pasiėmėme, ką galime. O veiksmo tame kelte buvo tiek, kiek jo galėjome pasiimti (ir daugiau, tik kad be miego jau sunku).

O geriausias palyginimas buvo tas, kad nusipirkome kelte loterijos bilietus ir laimėjom dar vieną kelionę pirmyn atgal tuo pačiu keltu. Pasiėmėm porą draugų, pasiėmėm po vieną papildomą laisvą dieną, ir pasidarėm savarankišką kelionę savo automobiliu. Stokholmą laisvu tempu stebėti buvo kur kas įdomiau, tuo pačiu dar pridėjom Taliną ir Rygą, ir papildomą nakvynę prie Talino pajūrio gamtoje. Iš esmės dvi kelionės per vieną mėnesį, tai buvo galima gan objektyviai įvertinti, koks keliavimo tipas labiau prie širdies.