Sveiki atvykę į žiurkių šventyklą Indijoje

2010-05-05 12:57

Truputį nesupratau, kurioj vietoj čia pasakojimas? Jeigu tai būtų prie įdomybių, tada kaip ir į temą, o geriausiai - prie reklaminių turizmo agentūrų skelbimų.

2010-05-05 14:28

Nepykite taip. Mūsų nuomone vykstantiems į Indiją tai tikrai įdomi ir naudinga informacija, todėl bent jau mes esame dėkingi voyažam, kad nepašykštėjo pasidalinti apie tokią įdomią vietą.

Bet pilnai sutinkame, kad ji labiau tiktų prie įdomybių, o ne prie kelionių įspūdžių. Šiek tiek kantrybės. Šią savaitę jau turėtumėme paleisti galimybę, kad ir patys svetainės lankytojai galėtų pasidalinti ne vien pasakojimais, bet ir maršrutais bei įdomybėmis. Reikia tik truputį dar palaukti.

O iki šiol į svetainę sukeltus maršrutus ir įdomybes, mes patys surūšiuosime ir perkelsime ten, kur jie priklauso, kad viskas būtų pagal temas ir lengviau būtų orientuotis aktualioje informacijoje. Užkulisiniai darbai kaip ir visada vyksta. Tad tuoj tuoj...

2010-05-05 15:47

Pastarajai nuomonei pritariu,vykstantiems į Indiją labai daug įdomios ir naudingos informacijos.
Seni roadiečiai puikiai atsimena Darių iš jo puikius pasakojimus apie savo keliones po Indiją.
Kas gali geriau papasakoti, negu visą pietinę Azijos dalį išmaišęs Darius Tolušis, šiuo metu vadovaujantis kelionių agentūrai „Voyage-voyage“.

2010-05-07 09:18

O kodėl jau pasakojimai būtinai turi būti ilgi? Kartais net nesinori tokių skaityti, o čia glaustai, aiškiai ir įdomiai papasakota apie tikrai unikalią vietą. Daugiau pozityvumo ;)