Singapuras per 2 dienas

Singapūras – tobula šalis, kurioje baudžiama už kramtomosios gumos turėjimą, o už bet kokios narkotinės medžiagos turėjimą – mirties bausmė!
Tai miestas tikriem pedantams. Draudžiama metro užkandžiauti, spjaudytis, metyti šiukšles, o pereiti kelią būtina tik tam skirtoje vietoje, eskalatoriuje stovėti reikia tik vienoje pusėje. Ir svarbiausia - visi gerbia ir seka šiomis taisyklėmis.
Iš ties sunku suvokti, kaip tokioje nedidelėje šalyje-mieste (apie 720 kv.km.) galima sutalpinti tiek žmonių (virš 5,5mln), pastatų, parkų, botanikos sodų. Šalyje taikiai gyvena daugelių kultūrų ir tykėjimo (kryksčionys, budistai, musulmonai, hinduistai) žmonių. Daug kur visai šalia ar net priešais stovi mečetės, bažnyčios ar hinduistų ir budistų šventyklos, vienoje gatvėje galima paragauti skirtingų šalių ir kultūrų patiekalų.
Mieste išskirtiniai rajonai yra Kinų miestelis (China town) ir Mažoji Indija (Little India). Čia galima paragauti jų tradicinio maisto, įsigyti ką tik pasiūtus drabužius, pasinerti į prieskonių ir tradicinės muzikos atmosferą. Be mažų turgelių, maisto užeigų šiuose rajonuose rasite nemažai lankytinių vietų, šventyklų, jaukių siaurų gatvelių.
Norintiems ramybės, gamtos Singapūras gali pasiūlyti nemažai žalių zonų. Viena iš jų į UNESCO paveldą įtrauktas Botanikos sodas. Jame yra pažintinių takelių, didelė augalų įvairovė, vandens telkinių, gyvūnų bei pauksčių.
Dar viena vieta kurią verta aplankyti tai Kinų ir Japonijos sodai. Čia yra ir įžymių Kinų filosofų ir valdovų paminklai su Konfucijaus priešaky, tradicinės architektūros pastatai, upeliai, ežeras, bonsai miedeliai.
Kitas modernus parkas įsikures miesto pietinėje dalyje, šalia kurortinės vietos Marina Bay Sands. Čia yra įvairių šalių stylių sodai, akvariumas, vandens telkiniai, išrandigų skulptūrų, lajų takas, nuo kuriuo matosi visas miestas. Taip pat čia randasi didelė aikštelė vaikams su vandens pramogomis.
Sentoso sala – dar viena vieta pramogoms ir poilsiui. Čia įsikurę Universal Studios ir Merlion parkai, maitinimo užeigos, kazino, ilgi švarūs papludimiai, SPA centrai, okeanariumas, mini golfo aikštelės ir kitos demėsio vertos pramogos. Per salą kursuoja nemokamas maršrutinis traukinukas.
Be parkų Singapūre galima pamatyti įvairius paminklus, istorinius pastatus, aplankyti muzėjus (pvz. Azijos meno, Nacionalinis, Kačių), priekybos centrus, meno galerijas.

Booking.coms
storyLazyload();