Salvadoras

2010-01-22 15:21

Kažkaip nei pasakojimas, nei nuotraukos aplankyti šios šalies neskatina .Bet ir gerai, nes vistiek, net pusės to ką nori pamatyt nepavyks-pritrūks pinigų, laiko arba sveikatos :)
Be to šalims, kuriose skurdas ir purvas aš kažkodėl abejinga, ko nepasakyčiau apie egzotinius augalus, kuriais negaliu atsigėrėt ( kas,tiesa sakant, mane labai stebina, nes nepažįstu vyrų, kurie atskirtų bent jau bijūną nuo jurgino :) )
Ir įdomu būtų pamatyt nuotrauką tų kapinaičių, jeigu tokia yra.

2010-01-22 17:20

prašau linosai nevaryti ant vyrų...aš pvz. dar rožę ir tulpę žinau. Vot taip :-DDD

2010-01-22 18:27

linosai,
šalims, kuriose skurdas ir purvas aš neabejingas.Priežastys labai paprastos ir jų labai daug:ten aš sutinku begalę nuoširdžių žmonių,tuo tarpu išsivysčiusiose šalyse kiekviename žingsnyje ir per televiziją mane užknisinėja tik suįvaizdėję ir suįvaizdėjusios,Azija ir Centrinė Amerika man yra vienos iš įspūdingiausių šalių pasaulyje,ten pilna nesuniokotos gamtos ,paplūdimiuose žmonės nesitrina vienas į kito šonus.
Ten galima pavalgyti tikro maisto,tuo tarpu pas mus į 100 kg.virtos dešros įdeda tik 7 kg tikros mėsos.Tik ką valgiau aviečių uogienę,žvilgtelėjau į etiketę ir sužinojau ,kad pačių aviečių stiklainyje tėra 35 gramai.
Yra labai daug rimtų ir juokingų priežasčių,dėl kurių aš vis vykstu į tas šalis.Ir patariu kitiems ten kuo greičiau vykti,kol jų dar nesuvirškino naujausios technologijos,reklama ir ponia Rinkos ekonomika.

2010-01-22 18:45

o man labai patiko - dabar kai keliausiu į Gvatemalą - būtinai paplanuosiu dienelę kitą Salvadore prie Ramiojo vandenyno. jį įsimylėjau dar Meksikoje - Puerto Anchelyje...

2010-01-24 16:36

Gabei,
prisiminiau iš"Lyžtelk, gurgštelk ir...". Aš kai grįžau iš Meksikos,atgal tarsi ir netraukė.Tačiau dabar mielai dar kartą į ten nusibaladočiau.