Ruošiatės kelionei į Maldyvus? Štai, ką svarbu žinoti

Maldyvų salos garsėja nuostabiu klimatu, akį veriančiais paplūdimiais, gamtos vaizdais bei vietinių gyventojų svetingumu. Nenuostabu, kad daugelis jaunavedžių ar tiesiog porų savo poilsiui pasirenka šį gamtos kampelį.

Maldyvų salos – puiki vieta ne tik romantiškam, bet ir aktyviam poilsiui. Čia savo jėgas gali išbandyti banglentininkai, narai ir kiti vandens sporto entuziastai. Kurortinės salos mėgstamos turistų dėl labai skanaus maisto, svetingų darbuotojų ir aukštos klasės aptarnavimo.
maldyvai

Jeigu ir jūs susigundėte pailsėti Maldyvų salose, ieškokite geriausių skrydžių ir nakvynės pasiūlymų. Taip pat pravartu susipažinti ir su kai kuria informacija, kad galėtumėte tinkamai pasiruošti kelionei.

Ką svarbu žinoti, prieš keliaujant į Maldyvų salas?

·         Aprangos etiketas Maldyvai – musulmoniškas kraštas, todėl konservatyvesnė apranga išreikš jūsų mandagumą ir pagarbą vietinei kultūrai. Jeigu apsistosite Malėje ar vietinėse salose, patariama turėti drabužių, kurie dengtų jūsų pečius ir kojas. Pasiekę savo kurortą – galėsite atsipalaiduoti ir rengtis įprastai.

·         Būtiniausi daiktai. Iš svarbių daiktų Maldyvuose verta paminėti priemones nuo vabzdžių ir kremus nuo saulės. Jeigu ketinate pasidžiaugti vandens pramogomis, verčiau jau turėkite specialų, nuo vandens apsaugantį, krepšį daiktams. Daug ką galima įsigyti vietoje, tik kai kur gali būti dirbtinai „išpūstos“ kainos. Neprisikraukite per daug bagažo. Jeigu į savo pasirinktą kurortą iš Malės oro uosto keliausite vandens lėktuvu – jums bus leidžiama turėti tik iki 25 kg sveriantį bagažą.

·         Ribojimai alkoholio vartojimui. Maldyvai yra musulmoniška šalis, todėl Malėje ir vietinėse salose alkoholio vartojimas yra neteisėtas. Jeigu vis tik norėsite pasimėgauti vienu kitu kokteiliu savo vizito metu – jaudintis nereikia. Atvykus į turistų kurortines vietas, tikrai galėsite užsisakyti gėrimų. Ten yra gautos specialios alkoholio licencijos.

·         Pasai ir vizos. Turistai, vykstantys į Maldyvus, turi turėti pasus, o ne asmens tapatybės korteles. Pasas turi galioti dar mažiausiai 6 mėnesius. Jeigu svečiuositės kurorte iki 30 dienų, jums bus išduodama nemokama viza atvykus. Už papildomą mokestį galima pratęsti jos galiojimą.

·         Telefono ryšys ir internetas. Atvykę į Maldyvus, galite įsigyti išankstinio mokėjimo SIM kortelę. Taip pat dar būdami Lietuvoje galite pasidomėti savo operatoriaus, kokios skambučių kainos taikomos jums viešint Maldyvuose ir, ar apskritai veiks tarptautinis tarptinklinis ryšys. Visuose Maldyvų kurortuose veikia belaidis internetas.

·         Elektros srovė. Elektros įtampa – 220 V, dažnis – 50 Hz. Lizdai ten su trimis kištukais. Jeigu neturite reikiamo adapterio, galėsite jo paprašyti viešbučio registratūroje.

storyLazyload();