Rumunija: RUMUNIŠKA ODISĖJA: NUSIVYLIMAI IR ATRADIMAI

2016-11-20 21:15

Keista, kad nežinojote apie Peleš pilį - turbūt pas visus keliautojus po kelionės tokie patys patarimai kaip jūsų, kad Drakulos pilis išpūstas burbulas, o Peleš nuostabi ir netiesa, kad visi vis tiek eis į Drakulos pilį - aš neisiu :)
O nusivylimus aš pastebėjau tik du - jūsų vila Dunojaus deltoje ir pakeleiviai, o gal jūs pati per daug atsakomybės sau prisiėmėtė? Juk jie turėtų suprasti, kad jūs ten taip pat pirmą kartą ir neatsakingi nei už blogus kelius, nei už navigacijos paklydimus. Nors renkantis viešbučius aš nors su vienu bendrakeleiviu pasitariu, kad pasidalinti atsakomybę, jei ką...bet ta jūsų vila, tai net įdomu kokios ten nuotraukos įdėtos jų reklamoje, kad visgi ją užsakėte? Bet užtat prisiminimų turite visam gyvenimui :)

2016-11-21 00:04

Įdomu buvo skaityti. Man iškyla vien malonūs prisiminimai iš Rumunijos, ypač nuotraukos nerodo nusivylimo. Vienoje mašinoje su kita šeima jau iššūkis. Dar skolinta mašina. Bijočiau į užsienį važiuoti. Perskaičiau kaip romaną ir dar kartą skaitysiu. Važiuočiau į Rumuniją netgi dabar, jei kas pakalbintų (turiu neišnaudotų atostogų). Parlamentą reikėjo Bukarešte pamatyti. Man jie sunkiai tilpo į kadrą. Bet pamatėte daug, nebuvo gedimo ar kitų netekimų. Deltos daug gražių paukščių išliko foto, jie užtrins atmintyje bjaurią buitį. Manau reikia pamatyti ir Peleš ir Bran pilis, ir Sibiu ir Brašov. Pastarojo miesto nuotraukoje mačiau vyno rūsius, kur valgėme ir šokome rumuniškame vakare. Vynas Rumunijos nuostabus.

2016-11-21 09:00

Paskaičiau ir man labai dvejopai vskas atrodo. Atrodo, kad patiko, bet daugiau, kad nepatiko. ) Ir, tiesą pasakius, po šio pasakojimo, visai nenorėčiau į Rumuniją))) Man irgi keista, kad apie Peleš pilį negirdėjote. Pažiūrėjau Delta Ponton ir tikrai įdomu, kodėl susigundėte. Nieko gero tose pateiktose jų nuotraukose nėra. O dėl bendrakeleivių gal reikėtų mažiau jaudintis. Juk jūs viską planuojate, dirbate tokį darbą, žinoti iš anksto tikrai nieko negalite. Pabumbėti visi gali, bet pirmiau reikia padaryti.)) Mes dažnai ne vieni važiuojame todėl jau seniai nesuku galvos dėl tokių dalykų. ))

2016-11-21 10:09

Įdomus, nevienareikšmius įspūdžius paliekantis pasakojimas... Ateinantiems metams buvo suplanuota važiuoti į Rumuniją arba į Lofoten'us. Šiai akimirkai kažkodėl Rumunija lieka antram plane :)

2016-11-21 10:55

Sveiki, mielieji,

Ačiū, kad skyrėte laiko perskaityti mano nuomone nuobodų pasakojimą:) Keistas įspūdis su ta Rumunija. Mano bendrakeleiviams tikrai nepatiko. Man tarsi irgi labiau nepatiko, bet aš iki šiol, nors jau praėjo du mėnesiai, vis dar gyvenu ta šalimi, skaitau apie ją; sūnus projektą pasirinko rašyti apie ją, su vyru vis žiūrime ir žiūrime nuotraukas. Matomai visgi užkabino.
Bet antrą kartą nevažiuočiau tai jau tikrai.

Gražių svajonių visiems:)

2016-11-21 23:06

Ačiū Suvalkiete. Įdėjai daug darbo planuojant, naviguojant, ginčijantis su bendrakeleiviais. Parašyta išsamiai. Buvau Rumunijoje, bet radau daug naudingos info. Maramurešas, Bikaz, Raudonas ežeras. Čia prijungti Transilvanijos miestus ir pilis. Dar Transfragarešano kelią. Žvejyba manęs nedomina, apie deltą neigiamą nuomonę turėjau seniai. Dar mane užkabino Miškolcų baseinai, noriu į juos. Jei norima daugiau maudytis, tai Vengrija pilna karštų baseinų. Tai svajonės apie naują kelionę koncentruotas planas. Reikia tik kompanijos. Mane užvedė.

2016-11-22 12:00

Ačiū, Cesiau. Džiaugiuosi, jog buvo naudinga, galiu padovanoti žemėlapius, tiesą sakant, tik tam ir sukeliu savo pasakojimus. O dabar visiškai ne į temą noriu papasakoti apie keistą jausmą, kurį jaučiu kai kuriems Mytripsų dalyviams. Manęs daugiau nėra jokiuose socialiniuose tinkluose, esu baisiausiai uždaras žmogus ir be galo saugau savo privatumą. Nepažįstu nė vieno iš jūsų, nežinau vardų, amžiaus, nežinau, kaip atrodote, bet jaučiu simpatijas ir net artumą. Tai va dar ir todėl kankinu jus savo istorijomis:)
Mano palinkėjimai:)

2016-11-22 15:31

Pritariu Arūnai dėl "O dėl bendrakeleivių gal reikėtų mažiau jaudintis. Juk jūs viską planuojate, dirbate tokį darbą, žinoti iš anksto tikrai nieko negalite. Pabumbėti visi gali, bet pirmiau reikia padaryti."
Visai noriu aš į tą Rumuniją...
P.S. Man labai gražu, kaip Jūs rašote apie savo šeimą!

2016-11-22 15:41

Mytrips'ams manau tik geriau,- įdedi visą dūšią ir ptotą. Aš turiu gerą iš Rumunijos parsivežtą žemėlapį ir skaičiau šalia jį pasidėjęs. Dažnai būnu Lenkijoje ir stebiuosi jų turistinės literatūros gausa. Lietuvai iki jos toli. Aš irgi neakcentuoju asmeninių smulkmenų, bet rašau apie keliones: http://keliautojas.blogspot.lt/ www.facebook.com/keliautojas.blogspot/ Sėkmės kitose kelionėse.

2016-11-22 16:39

Manęs irgi Suvalkietės straipsnis neatbaidė nuo noro ten keliauti, tik kad kol kas mašinos tokios neturiu, kad važiuot į tolimą kelionę ir dar tokiais keliais. Beje, aš kažkada pervažiavau šią šalį važiuodama į Graikiją autobusu, tai tada pagrindinė transporto priemonė ten buvo vežimas tempiamas ne tik arklio, bet ir karvės :)) Prisižiūrėjau ir dar visokių dalykų, todėl maždaug įsivaizduoju ko ten tikėtis.
O dėl bendravimo Mytripse, tai mano vyras irgi negalėjo patikėti, kai prieš kelis metus važiavau į Klaipėdą pas Alvydą, kad su Mytripsininkais susitikti, sako: ,, tu tikrai važiuosi? Juk nemėgsti nepažįstamų žmonių kompanijų?" O man atrodė, jog visus kaip ir pažįstu, nors iš tikrųjų kiekvieną įsivaizdavau kitaip, bet buvo faina :))

2016-11-22 23:17

Tai varom kur nors. Vidury Europos jau per šalta. Domėjausi Itakos pasiūlymais.Yra į Tenerifę 300 eurų savaitei HB, Gambia- 300 eurų savaitei, Kenija 500 eurų+ viza 50 eur, Marokas 360 eurų savaitei.Dar yra JAE, Cancunas, Tailandas ir Vietnamas už prieinamas kainas. Nuo 12.01 nereikia vizos į Tailandą iki vasario imtinai.

2016-11-23 09:07

Paimkite mane į Vietnamą arba Tailandą, arba JAE:)
Nors labiausiai tai aš noriu į Angliją-Škotiją, ir sūnus labai nori pademonstruoti savo puikų anglų kalbos mokėjimą:). Tik aš nežinau, kaip ten nuvažiuoti? Skristi ir nuomotis mašiną? Bet tas eismas... Kaip jūs ten keliaujate?

2016-11-23 21:10

Sveiki. Geri tie jūsų pasakojimai. Skaitau su malonumu. O Škotiją aplankėm šią vasarą. Gavom daug lietaus. Bet jis neužgožė šalies grožio. Namuose visus kampus viržiais apsisodinau, kad Škotiją primintų. O vidurinysis sūnus irgi labai džiaugės, kad Anglijoj gali susikalbėt. Sakė " Pagaliau kalbi ir visi tave supranta". Ilga įžanga, o norėjau tik pasakyt, kad mes keliavom savo automobiliu ir kėlėmės keltu, o grįžom Eurotuneliu. Vyras baisiai bijojo kairės pusės, o pradėjo važiuot ir viskas buvo gerai.

2016-11-24 00:05

Didžiojoje Britanijoje pirmoje vietoje man Velsas. Skristi į Bristolį ir į Velsą, Stounhendžą, Salisburį, Bath'ą. Nuostabus Česteris ir Jorkas. Škotija mane nuvylė Nesės ežeru (loch- ežeras škotiškai) su brangiais masiniais suvenyrais ir monotonišku ežero vaizdu, išskyrus apgriuvusią pilį, kurią rodo per National geographic. Edinburgas man vienas iš kelių gražiausių miestų ( Florencija, Dubrovnikas). Velse kas keliolika kilometrų pilys, maži seni miestai, vingiuota pakrantė. Tai yra subjektyvu, spręskite, kaip Jums atrodo, nes Jūsų aprašyta Rumunija man tik pridėjo entuziazmo.

2016-11-24 10:40

Apie Edinburgą man jau bendradarbė galvą išūžė, kaip apie nuostabiausią miestą; o aš labiausiai noriu ne didžiųjų miestų, bet mažų miestukų, gamtos, besiganančių avių ir pan. kaimiškų vaizdelių.
Šiek tiek paguodėte, kad įmanoma keliauti savo mašina.
Bet dabar man galvą susuko Andalūzija:) Na, kodėl tas pasaulis toks didelis ir toks gražus, o tos galimybės tokios ribotos:)