Prietaisai, kurie pravers kelionėje

Šiais laikais keliauti galime ne tik laisvai, bet ir labai komfortiškai. Jei leidžiatės į ilgesnę išvyką, verta pagalvoti, kokius prietaisus pasiimti, kurie bus naudingi keliaujant. Štai TOP5 daiktai, ką į lagaminą siūlome įsidėti mes.

Telefonas

Tikriausiai retas ryžtųsi šiais laikais į kelionę leistis be telefono. Tai ne tik susisiekimo priemonė – šiuolaikiniai modeliai tobulai fotografuoja, filmuoja, juose galima naudotis navigacija, vertėjais bei mėgautis galybe kelionėse praversiančių funkcijų.

Belaidės ausinės

Nepamainomas daiktas, jei neįsivaizduojate nė dienos be muzikos. Patogiai klausykitės savo mėgiamiausių dainų važiuodami automobiliu, autobusu, traukiniu, dviračiu, keliaudami pėsčiomis, žvalgydamiesi po miestus ar įstabius gamtos kampelius.

Išmanusis laikrodis arba išmanioji apyrankė

Aukštu funkcionalumu maloniai stebinantys prietaisai leis ne tik žinoti tikslų laiką, tačiau ir skaičiuoti žingsnius, nueitą atstumą, atsiliepti į skambučius, matyti trumpąsias žinutes, skaičiuoti suvartotų kalorijų kiekį, matuoti pulsą, kraujospūdį, stebėti miego kokybę ir mėgautis dar platesniu funkcijų spektru.

Kompiuteris

Kai kas gali sakyti, kam kompiuteris, jei šiais laikais telefonų funkcionalumas labai aukštas. Tačiau kompiuteryje itin patogiai ieškosite informacijos, didesnis vaizdas leis geriau įvertinti lankytinus objektus, taip pat kompiuteris bus puiki priemonė žiūrėti mėgiamus filmus, muzikinius klipus ar pan. O jei kelionės metu planuojate nuotoliniu būdu dirbti, tai be kompiuterio, tikėtina, neišsiversite. Jeigu Jūsų turimas jau gana senas, gal prieš kelionę laikas atsinaujinti? Kelionėms puikiai tiks patikimi, patvarūs ir funkcionalūs Asus, Dell, Apple, Lenovo kompiuteriai ar kiti.

Išorinė baterija

Daugelis patvirtins, jog prietaisai turi savybę pačiu netinkamiausiu metu „išsikrauti“. Kelionėje išsekusi baterija gali tapti itin nemalonia staigmena ir kaip reikiant apkartinti dieną. Todėl visuomet naudinga turėti talpią ir pilnai įkrautą išorinę bateriją.

storyLazyload();