Prancūzija: Kemperiu į Provansą arba ,,Provanso pyragas" I dalis

2015-07-17 11:18

Karštis aišku žudo gerus įspūdžius. Gal reikėjo pasakojimo rašymą atidėti iki šaltojo metų laiko, kai patirtos karščio kančios pavirstų į vasaros nostalgiją? :) Bet kiekviena kelionė yra patirtis, kuri mus praturtina. Ačiū už pasakojimą, būtinai perskaitysiu ir tęsinį

2015-07-17 15:16

Tai, kad kuo vėliau, tuo viskas atrodo gražiau :) Kaip tik norėjau tikrų įspūdžių, kad kiti gerai pagalvotų prieš išsiruošdami į panašią kelionę ir atsakytų sau - ar tikrai nori visa tai patirti? :) Nes dabar daug kas svaičioja apie svajones turėti savo kemperį, o baigiasi dažniausiai tuo, kad išsiruošia su juo vos kartą per metus, tada jis kažkur pas kažką sodyboj po medžiu stovi, nes ne kiekvienas turi tokio aukščio garažą, tada paskolina kokį kartą draugams, kurie ką nors sugadina - va tiek ir to džiaugsmo :( Na, nebent vyrams į žvejybą ar su vaikais iki Talino ar Gdansko :)

2015-07-17 17:28

Labai užvedanti įžanga, skaniai susmaguriavau pasakojimą. :-)
Visada svajojau pamatyti levandų laukus. Bet niekada nesusimasčiau, kad gali būti ir tą norą slopinančių dalykų.

Lauksiu tęsinio.

2015-07-18 15:03

Bet ir spartuolė- paukšt ir yra viena dalis))

Laiko tai tikrai žiauriai gaila kelionei. O su Vokietijos keliais nustebinai. Sprendžiant apie mūsų važiuotus, jie puikios būklės)

Aišku karštis žudo vaizdus, bet man tai jau baisingai gražu į tas nuotraukas žiūrėti. Be galo gražus kraštas, o dar maistukas. Ir ech, kaip nepirkai rausvojo vyno iki tol???? Jis tobulas )))))

2015-07-18 21:53

Fantastiškos nuotraukos! Nors kelionė ir varginanti, bet atrodo, jog buvo to verta. Lauksim antros dalies :)

2015-07-18 22:05

Ačiū merginos, toliau bus dar gražiau ir skaniau :)
Nežinau Arūna, kuriais jūs keliavot, bet nuo Berlyno per Leipcigą link Niurnbergo tai nekoks. Gal su lengvąja važiuojant ne taip jaučiasi tas kratymas :))) O dėl vyno tai prieš porą metų Normandijoj buvom atradę nuostabų rožinį d'Anjou, bet pas mus jis brangokas. Ir šiaip man patinka, kad per tas keliones šiek tiek su vynais susipažįstame - bent jau nebereikia dabar norint nusipirkti, aklai į tas vitrinas spoksoti, kai nežinai ką pirkti, nes visi jie tau vienodi :))

2015-08-11 14:23

Labai gera pradžia!
Dėl Vokietijos kelių, tai jų visokių yra... kad ir nuo mūsų link Miuncheno... nesakau, kad blogas, bet siauras ir didžioji dalis su greičio ribojimu 70. Tai jei 100 judėjot, tai dar gerai :-)
O Rothenburg ob der Tauber kalėdiniu laikotarpiu tikrai nuostabus ir ta krautuvė – įeini lyg į kokią pasaką!
Aš kažkaip čia atbulai (Satrebla)... Pirmiau antrą dalį paskaičiau, paskui pirmą...