Portugalija: Paskutinę minutę į Madeirą

2015-08-27 16:20

Sukramčiau kaip skaniausią bambonkę. Galėčiau kartu ir su knyga gulėt, ir po kalnus ropinėt - ir nebūtų gana.))))
Ir nepamiršk, kad laukiu dar daug visokių gražių vietų parodymo ))))

2015-08-27 17:58

Gerai, kad taip gražiai pasibaigė pirmos kelionės nutrūkimas. Aš viešbučiuose irgi paskaitau, kartais parašau, bet vien tik skaitymui atsiduot negalėčiau, na, o į banguotą jūrą plaukti "banginių medžiot" - neplaukčiau. Nežinau kodėl, bet vos tik pranyksta krantas, man darosi neįdomu. Tikriausiai esu sausumos paukštis, arba tik pakrančių.
Sėkmės kituose turuose. Ir kalnuose, man kalnai patinka, būtų gerai bent kokį vieną į Lietuvą parrident.

2015-08-27 18:28

Tikrai, pasakojimas kaip gražus gražus sapnas... Labai patiko. Tik per tas bangas skristi gal ir būčiau pabijojusi...

2015-08-27 22:29

Aha, Alvydas yr kaip Mahometas, nori, kad kalnas pas jį ateitų :)))
Aš kadangi neturiu laiko laukt, tai pati į juos lekiu.

Per bangas skraidymas tikrai ne kiekvieno mylimas užsiėmimas, ir toje valtyje jūros liga susirgti jautresniems būtų buvę labai lengva. Laimei mūsų grupėj visi buvo bangas toleruojantys ir nieks nesidalijo skrandžio turiniu :))))

2015-08-28 09:03

Madeira jau senokai mano būsimų kelionių sąraše. Ačiū, Ra, kad padėjai apsilankyti ten bent virtualiai. Paskutinės dvi didesnės kelionės mano gyvenime irgi atsirado spontaniškai. Sėkmės

2015-08-28 20:56

Ra, tik šiaip noriu paklausti... kuo blogai tie mašininiai keliautojai?
Juk mašiną gali bele kur pasistatyt ir maklinėt... o šiaip visos salos pėstute neapeisi...

2015-08-28 21:11

Nemanau, kad jie kuo nors blogi, juk visad žmonės renkasi, kaip keliauti, ir tai jų pačių reikalas.
Aš pati būčiau visai norėjus mašiną turėti, kad pamatyčiau daugiau Madeiros.
Bet toji porelė, paklausta, ar kur nors ėjo, na tarkim į kokią levadą, pasakė, kad jie tam nepasirengę, tinkamų batų neturi...

Tai aš juos ir įvertinau per savo prizę (bet galų gale, tą visad ir darom ar ne?), kad liūdnokas vistik jų keliavimo būdas...

2015-08-28 21:26

Sutinku, jei tik mašina ir tik mašina, tai... nieko gero.
Beje, peržiūrėjau visas nuotraukas. Žiūrint vien nuotraukas su jų užrašais - vos ne atskiras pasakojimas išeina. Labai patiko!

2015-08-30 15:21

Jei manęs paklaustų, kokio daikto niekada neimtum į kelionę, tai būtų knyga. Neįsivaizduoju, kad būnant tokioje gražioje aplinkoje, norėtųsi pasinerti į kažkieno sukurtą kitą pasaulį, geriau jau į tas palmes gulėdama krėsle spoksočiau arba į vandenyną, nei į knygą :) Ir tikrai nemanau, kad tie ,,automobiliniai keliautojai" pamatė mažiau Madeiros, jie ją pamatė tiesiog kitokią, nepatyrė to džiaugsmo, kai pasieki viršūnę ne mašina, bet savo kojomis :)
O šiaip, nors Portugalija manęs nesužavėjo, tačiau šis, su tokia meile aprašytas pasakojimas tikrai sužadina norą šią salą pamatyti. Labai gražu!
p.s.
Ir noriu pritarti Arūnai, kad seniai jau laukiame žadėtos Japonijos :)

2015-08-31 14:30

Ačiū ačiū! Apie tokią puikią vietą kaip Madeira yra lengva rašyti ir smagiais prisiminimais dalintis. O išgirdus Jūsų nuomones apie mašininius turistus, turėjau grįžt į pasakojimą ir pažiūrėti, ką ten taip blogai apie juos parašiau :))
O parašiau, kad man liūdna... tai taip, man tikrai liūdna, kad žmonės renkasi važinėti po tokią nuostabią sala su mašina ir iš jos išlipti tik tam, kad miestus ir miestelius pamatytų. Mano nuomone, Madeiroj tikrai ne miestus reik žiūrėti o gamta mėgautis. Ir savaime aišku, kad iki kalno ar levados be mašinos nenusigausi. Bet kokiu atveju, keliautojai visad renkas tai kas jiems geriausia, o mano nuomonė apie tą olandų porą tikrai nebuvo bendrinė keliautojų mašinomis kritika! :)

Žemyninėje "tikrojoje" Portugalijoje dar nebuvau, bet kažkodėl manau, kad man ir ten patiks :).
O Japonija... laukia būt aprašyta. Aš paprasčiausiai nežinau, nuo kur pradėt, nes įspūdžių, minčių, pastebėjimų ir filosofijų galvoje vis dar yra per daug..

2015-09-19 22:39

Gera buvo grįžti į prisiminimus ir pamatyti salą kiek kitu kampu. :-)
Vis dar noriu į Madeirą antrą kartą. Ten tiek liko nepraeita...

2015-09-21 09:01

Kaip viisada, jei jau pamatau, kad Ra kažką parašė, tai žinau, kad bus smagu paskaityt, tuo labiau dar ir dėl to, kad tavo tingus, "niekur neskubu" keliavimo stilius (ar bent tokį įspūdį apie jį turiu susidaręs) man irgi labai priimtinas yra.

2015-09-30 21:34

"Tingus keliavimo stilius" .. Cha cha, ypač kelionė į Akonkagua buvo tingi: kaip minutė, taip ir stoji poilsio :))))

2015-10-01 10:36

Yra toks durnas, labai mane nervuojantis liaudiškos išminties perlas, kuris obettačiau, čia labai gerai tinka: "išimtys tik patvirtina taisyklę". :D

O šiaip, aišku, gal ir netingus tas tavo stilius, bet tada tau labai gerai aprašinėjant sekasi sukurti tokio keliavimo stiliaus iliuziją. :)