PORTUGALIJA – MEILĖ IŠ PIRMO ŽVILGSNIO

2018-07-12 14:22

Dieve brangus, jums kažkoks dėmesio trūkumas ? Kaip apie tokią šalį galima taip nuobodžiai rašyti ?
Dar nepaminėjot kokios spalvos ir mg kiekio jūsų kakutis, bei kaip taisyklingai sėdėti norint išgauti rezultatą

2018-07-12 14:58

Jei turite ką gražaus apie Portugaliją parašyti, tai mielai paskaitytumėme mmariusai, o jei ne, tai čia ne delfis, kur visokie nevykėliai lieja ant bet ko tulžį ir savo komentarus pasilaikykite sau.

Labai turininga kelionė, daug informacijos, nors kažkada atrodė tiek daug visko ten pamateme, bet pasirodo galima dar karta iš šiaures į pietus važiuot aplankant tai ką praleidome. Nors aš Portugalijos tada neįsimylėjau iš pirmo žvilgsnio, bet Portas yra vienas iš mano mylimiausiu miestų penketuko, Monsanto taip pat paliko mus be žado. Be to, liko dar Algarve kitam kartui, tai gal ta meilė dar aplankys :)
Beje, ką turi kaunieciai galvoje, lygindami vilniečius su portugalais, kad jiems iki jų taip toli kaip iki Portugalijos? :))) Juk tai sakoma su panieka, o kaip galima niekinti tokią gražią šalį? Kai girdžiu taip sakant, tai pasidaro gėda, kad kažkada gimiau ir gyvenau Kaune.

2018-07-13 01:39

Super! Tik šiemet orai Portugalijoje tuo laikotarpiu buvo ne patys geriausi :)

2018-07-14 01:13

Ramūnai, įdomu keletas dalykų.
- kiek laiko ruošėtės ir ar daug skaitinėjote kelionės pasiruošimui ar dauguma aprašyme iš informacijos lankytinose vietose?
- kodėl "ignoravote" Lisaboną?
- ką parsivežėte lauktuvių iš kamščio ir dar ko nors iš įvairių suvenyrinių?
- tiek daug veiksmo ir vaikšiojimų, kad atrodo viską norėjote per vieną kartą pamatyti ir daugiau negrįžti? Pagal pasakojimą panašu, kad dar N kartų grįžtumėte :)

2018-07-14 09:26

va, čia tai rimtas pasakojmas, informatyvus, pagal tokį jau galima ir pačiam dėliotis kelionę, kažkaip nieko apie Lisaboną, čia kitam kartui pasilikot?

2018-07-14 16:12

Sveiki, kelionei pradėjau ruoštis likus 6 mėn. iki jos. Perskaičiau "Lonely planet" apie Portugaliją bei daug žiūrinėjau info internete, pagrinde anglų kalba, nes lietuviškai info nėra daug. Todėl ir rašiau smulkiai, kad kažkiek užpildyčiau šią spragą. Lankytinose vietose irgi galima gati nemžai info , ypač turizmo informacijos centruose bei pačiuose objektuose. Aš mėgstu "prisitrinti" lankytinoje vietoje prie kokios nors grupės ir paklausyti gido pasakojimų anglų arba rusų kalbomis. Lisabonai mūsų dviejų savaičių kelionėje vietos neatsirado, nes nesinorėjo atmestinai jai skrti kokį pusdienį ar dieną, todėl sostinę palikome atskiram išsamiam lankymui. B to, Lisabonoje automobilį vairuoti yra tragedija. Suvenyrų per daug nemedžioju, kažkiek magnetukų, kažkiek tradicinių papuošalų žmonai. Į Portugaliją tikrai noriu grįžti, bent jau Lisabonos paragauti. Smulkiai rašau tam, kad praėjus daugeliui metų perskaityčiau "memuarus" ir vėl tarsi iš naujo atgaivinčiau visus potyrius. Kuo smulkiau rašau, tuo prisiminimai būna ryškesni. Be to, jei kas planuoja Portugalijos lankymą, tai nieko planuoti praktiškai nebereikia, perskaitai apsakymą ir va Tau gatavas kelionės planas.

2018-07-15 18:35

Labai turininga kelionė. Portugalija pas mus kol kas tik norų sąraše, todėl ypatingai įdomu buvo skaityti

2018-08-02 21:37

Puikiai, Ramūnai. Skaičiau ir prisiminiau, kaip ir kur pats ten basčiausi. :) Ir foto labai geros. Plačiakampiu?

2018-08-08 22:59

Labai šaunus ir išsamus kelionės aprašymas, belieka tik važiuoti nurodytais maršrutais ir gėrėtis Portugalijos vaizdais bei įžymybėmis. Liuks !!!

2018-08-31 13:51

Labai įdomus ir išsamus aprašymas, ačiū.
Birželio mėnesį taip pat keliavau po Portugaliją. Mes apsiribojome tik šiaurine šalies dalimi, tad buvo įdomu tas pačias vietas pamatyti kito žmogaus akimis. O Jūsų aprašyta mūsų nelankyta Portugalijos dalis puikiai tiks ateities kelionių programai pasiruošti. Ačiū dar kartą.

2019-05-04 20:01

Ramūnai, labai geras ir išsamus pasakojimas. Ačiū už skirtą laiką ir pastangas taip aprašyti Portugalijos kelionę. Nors mes turėjome mažiau laiko (7 dienas), tačiau iš šio pasakojimo pasiėmėme ne vieną idėją, o patį pasakojimą irgi perskaitėme ne kartą. Puikiai padirbėta, ačiū už įkvėpimą ir netikėtus atradimus, kurie kitu atveju būtų prasprūdę dėliojant maršrutą.