Nyderlandai: Auganti šalis pražydo tulpėmis

2012-05-03 13:02

Perskačiau ir pasijutau buvęs po informacijos kriokliu:)))
Džiugu, kai pavyksta įgyvendinti seną svajonę, aš irgi jau kelinti metai ruošiuosiu ten nuvažiuoti, bet vis dar nepavyksta, todėl iškart paklausiu konkrečiai, kiek, maždaug, dienų reikia tam skirti, norint dar bent truputėlį ir apylinkes pamatyti?
Ačiū už gėles:)))

2012-05-03 15:08

Na va, sužadinot prisiminimus - patiko mums ten, gal dar kada teks tuo grožiu pasidžiaugti...
O dėl laiko, tai čia kaip ir visur - mes ir per nepilnas tris dienas daug pamatėme, o Fellowtraveller pasirodė ir dviejų savaičių mažoka :) Šiaip tai atstumai ten nedideli, todėl savaitėlė, manau, būtų kaip tik.
Tik kaip šiek tiek nusimananti apie gėles, niekaip nesuprantu kam jie tuos svogūnėlius pardavinėja, nes balandį jie turi būti žemėje ir žydėti, o sodinti juos reikia rugsėjį - spalį. Jei tokius nusipirksite, tai jie bus 2 metus laikyti ir kažin ar bus tokie gražūs kaip ant etiketės, o gal ir iš vis nepražys :( Taip, kad nors ir labai ten norisi jų nusipirkti, bet mes nerizikavome, nes ir pas mus jų pilna.

2012-05-03 21:40

Labai maloniai praleidau laiką skaitydamas straipsnį,
labai smagu už jį parašiusį.

2012-05-03 21:52

Ačiū visiems. Apokui- Nyderlandams 1 savaitė pats tas. Buvau 3 intensyvias dienas. 3-4 dienoms žinočiau ką veikti, be to šalia Belgija, sienų nėra. Atstumai maži. Keliai geri. Susisiekimas geras.
Linosai- dėl tos pačios priežasties ginčijausi, mane palaikė kvailiu. Pasirodo tulpes galima pasodinti, jos vėlai sužydės, bet reikės atskirti motininius ir vaikus svogūnėlius. Pirkom 2 amarilius, išleido po ryškiai žalią lapą.

2012-05-04 08:16

Puiki pirma nuotrauka. :)

Sutinku su Apoku - tikras gidas po šalį. Ir mano viena svajonių aplankyti šią šalį per gėlių žydėjimo šventę :)