Nuostabi kelione į Austrija ir Kroatija

2016-09-05 12:23

Laba diena,

kokiame kempinge buvote apsistoję Kroatijoje ir kaip jį vertintumėte kempingavimui su 6 ir 10 metų vaikais? Ar jame yra kokios karstynės, laipynės? Kaip švara tualetuose ir dušuose? Kokios geriamo vandens bei indų plovimo sąlygos?
Rašėte, kad 5 min. iki paplūdimio? Koks paplūdimys? Akmenukų, kriauklių, smėlio? Ar greitai gilėja krantas?

Ačiū už atsakymus.

2016-09-05 21:52

Laba diena,
Atsakysiu į jus dominančius klausimus.
Mes buvome apsistoję kempinge Campingplatz Plantaža, miestelyje Starigrad Paklenica. Kempingavimui su vaikais kempingas tinka. Pačiame kepinge yra vaikų aikštelė. Dušai ir toaletai tikrai tvarkingi.Geriamas vanduo yra. Kriauklės indams plauti, taip pat yra. Kempinge daug pavėsio. Mes keliaujame jau dešimt metų, Kroatijoje su pavėsiu problema. Iki jūros 5 žingsniai,nes kempingas yra ant jūros kranto.. Anksti ryte girdisi jūros šniokštimas. Paplūdimys smulkių akmenukų, staigiai negilėja. Maudosi daug mažų vaikučių. Miestelyje galima pasivaikščioti. Yra maisto parduotuvėlių, suvenyrų turgelių, restoranų.
Linkiu gerų įspūdžių!

2016-09-11 10:11

Laba jums ačiū!

2016-09-19 14:08

Laba diena. Norėjau sužinoti kokio amžiaus esate ir keliese keliaujate? Mes irgi labai mėgstame tokias keliones automobiliu, bet daug kas mus laiko bepročiais :) Ar visada stojate tik kempinguose?

2016-09-22 20:34

Laba diena,
Man yra dvylika metų. Su tėvais keliauju nuo dviejų su puse metų. Dažniausiai keliaujame su šeima, bet kartais kitame ekipaže prisijungia ir seneliai. Musų aistra yra keliauti automobiliu, nes daug pamatai ir esi nepriklausomas nuo nieko. Vos kartą pabandęs keliauti automobiliu, negali nustoti. Kartais stojame ir apartamentuose, priklausomai nuo keliones laiko. Bet labiau mėgstame kempingus, nes visą laiką būni gamtoje. Daug kempingų Kroatijoje yra ant jūros kranto. Tad iki jūros būna vos keliasdešimt žingsnių.
Mėgstame atostogas!