Moldova: Po trisdešimties metų vėl Moldavijoj

2015-12-12 17:36

Pradėjau skaityti ir šyptelėjau ties "dramatiška galvosena" . Na ir įžvalgumas ))) Smagu ).
Ir nežiūrint siaubingai aplyto miesto, pamatėte tikrai daug ir dar prisivalgėte. Ir sočiai. ))
O dėl gero pašnekesio, sutinku, tikrai kartais verta nusibelsti ir gana toli ))

2015-12-12 19:09

Dėl gero pašnekesio galiu nusibelsti bet kur, į bet kokį pasaulio tašką...Bėgant metams norai labai keičiasi, tai kas šiandien daugeliui yra svarbu, man dažnai atrodo juokingai. Anujo Kreontas pamokslaudamas Antigonei sako, kad gyvenimas yra pasisėdėjimas su draugais saulutėje, pasišnekėjimas ir t.t. Nenoriu suabsoliutinti, tačiau mūsų vartotojiškoje visuomenėje už paprastą gerą pokalbį mokėčiau daugiau, nei už prašmatnų šampaną. Lauksiu Tavo kelionių ir įspūdžių.

2015-12-17 18:42

Kažkaip tikėjausi, kad vėl komandiruotė, o jūs pasirodo šiaip turistaujate :) Lietus kelionėje, aišku, yra blogai, bet kai šilta ir saulė šviečia man taip nesinori lįsti į muziejus, o blogas oras kartais priverčia pamatyti gražių ir įdomių dalykų, nors manęs joks oras nenuvarytų į ,,TSR liaudies švietimo, Karinės šlovės ar Mokslinio ateizmo muziejų" , geriau jau po lietumi stovėti :)))
O dėl emigrantų tai nevisai sutikčiau. Žmonėms bėgantiems nuo karo padėti reikia, bet ne taip chaotiškai. Ir musulmonus turėtų priimti musulmoniškos šalys - manau niekas Lietuvoj nesipiktintų, jei reikėtų padėti ukrainiečiams. Mes juk tuo ir įdomūs, kad skirtingi, o ta ,,tautų katilo mišrainė " man neskani.

2015-12-17 19:51

linosa,
sutinku, aš tikrai už tai, kad būtina padėti bėgantiems nuo karo. Mane visai nepiktina atvykstantys pas mus, tačiau mūsų pačių išsibėgiojimas po pasaulį man stovi skersai gerklės.Tačiau pas mus juk karo nėra...
Na, o tuose tavo išvardintuose muziejuose mes nebuvom, buvom kituos, ten jų tikrai daug yra. Man patinka ir muziejai, ir be muziejų, kaip kada ir kaip kur. Tačiau meno muziejuose lankausi visur. Dėl "mišrainės" sutinku, man pasaulis gražus savo skirtybėmis.