Marokas: Truputis Afrikos saulės...

2016-11-02 08:08

"nors mum sakė kad jokiu budu nepasimest nuo grupės nes atims daiktus,pasus" - na tikrai, ir kaip tada šimtai žmonių svarankiškai ten keliauja, net mašinas nuomojasi ))))

2016-11-02 11:05

tai man irgi keistai tai pasirode...nes keliauja dauguma savarankiskai ir aplanko skurdesnes salis nei Marokas....speju tiesiog mus labai gasdino nes buvom istiesu didele zmoniu grupe,beveik 70 zmoniu ir jei kam butu nutike kokiu nemalonumu,tiesiog butu stabdomas grupei skirtas laikas...matyt tiesiog apsidraude mus baugindami...matem nemazai vaikstanciu uzsienieciu,mum aiskino kad neva juos lydi kazkas is vietiniu...

2016-11-06 20:05

Kai nemoki užsienio kalbos, reikia tiesiog pasiimti į kompaniją tą, kuris ją moka :) O šiaip, mes per daug esame kompleksuoti dėl to - juk neprivalome jos mokėti? Mums neseniai ispanas padavėjas nemokėdamas kažko paaiškinti, tiesiog išvertė tą žodį telefone. Aš taip pat nemoku normaliai nė vienos kalbos, bet tai netrukdo man keliauti. Vienintelis dalykas, kur jos visgi reikėtų - tai nuomojantis automobilį. Tačiau geriau keliauti su agentūra, negu sėdėt namie :)) Gražus jūsų Marokas, tik nuotraukos neryškios...

2016-11-06 23:56

dziugu jei kazkas patiko is ispudziu,tiesiog ikelus sumazintas nuotraukas pasikeite ju kokybe...bet visada taip jau yra kad foto niekad neatstos vaizdo kuri matai pats nuvykes :) o ir kiekvienas keliavimo budas koki bepasirenkam turi privalumu....su grupem keliaujant nereikia paciam sukt galvos kaip nusigaut is tasko A i taska B :))) gidai daug papasakoja idomaus....savarankiskai nereikia niekur skubet ir galima megautis atostogom...:) be to kiekviena aplankyta salis yra verta demesio,visur yra ka pamatyti...o kas del kalbos,na mokant ir susikalbant butu idomesnis keliavimas,nevisada taip paprasta atrast kompanjona kuris noretu buti verteju visos keliones metu :D o ir paprasciau kartais susiorganizuot kelione prie grupes prisijungiant...o tai kol kas sugalvoja kur nuvykt is pazistamu,ilgai reikia derintis ir laukt.... :)

2017-12-04 16:46

Smagios nuotraukos! :) Norėčiau panašios kelionės. Gal galit pasidalinti, kokia agentūra siūlė vienu šūviu aplankyti Ispaniją ir Maroką? Niekur nerandu tokių pasiūlymų, o skamba viliojančiai. Patraukliausiai atrodo šis kelialapis, bet čia neįtraukta Ispanija... https://www.novaturas.lt/poilsines-keliones/marokas . O galbūt verta apsilankyt Ryanair puslapyje, paieškoti bilietų ir organizuotis patiems, tuo pačiu aplankant ir Ispaniją? Pasidalinkite, prašau! :)