Mano kelionė į Vietnamą

Aš atvykau į Vietnamą ir kreipiuosi į Vietnamo vizą internetu su TUN Company. Atraskite šalį per 30 dienų su daugybe gražių nuotraukų,

įlanką
Jei turite galimybę, turėtumėte aplankyti Hanojus ir Halongo. Vietnamas yra draugiškas ir sąžiningas. Jie labai padeda man kelionei.


Man patinka labiausiai, aplankyti Ha Giang. Kalbėdamas Ha Giang minima uolų plato Dong Van didinga, paslėptų paslapčių, į kelionę tyrinėti uolų plato tai senovės negalėjo eiti per Dangaus vartai - vartai į uolų plynaukštėje, po vieną per portalo suintrigavo šešėliai debesų kalno kalnų peizažu skambant valcavimo debesys, kaip matyti iš dangaus vartų.
Arkos yra aukščiausias taškas ant perdavimą iš Ha Giang Quan Ba rajone viršuje, yra siauras tarpas tarp dviejų smailių, kurie pateikiami medinis namelis smulkiųjų, kaimiškas neapibrėžta tarp debesų, pagal Ba rajono, esančių šiaurinėje miesto Ha Giang ir Cha Giang miesto centras 46 km nuotoliu. Saulė teikia uplink uostai Pass sukimo, siauras suspaudus per kalnus čia stovėjo šalia giliai sritį, Eilės laukai tempimo antraštę ar tamsiai žalios miško. Kelias lipa palaipsniui iki kalnų suspaudus paliečia migla, baltas rūkas aplink pačių piligrimų. Įveikti pavojingus pasilenkia beveik apie kristi arba guzas į uolos, pagaliau sugauti svečių akys būtų poetiškas scena, kur Sun Quan Ba uosto.

Booking.coms
storyLazyload();