Makedonija: Norėčiau viešėti visur, tačiau būti tik M.Martinaičio, J.Glinskio, Š.Saukos šalyje

2016-05-17 20:58

Pirmiausia sveikinimai, ir galiu pasakyti, kad jau laukiau kada čia atsiras Makedonija )).
Na įdomiai čia su primokėjimu gavosi- ir nepasiginčysi, juk reikia skristi, negali apsisukti ir ateiti rytoj . Ir iš viso tie visokie pamąstymai į šoną man patinka.
Prie Ohrido gražu, gerai, kad patinginiavot)))

2016-05-19 09:43

Jolantos nepažįstu, bet vistiek sveikinu ir aktorę, ir režisierių. :)
O tokie avialinijų pokštai tai visai nestebinantys yra. Dažniausiai tai yra piktybinis naudoijimasis kritine situacija - "skrydis čia pat, nekur nesidėsi, teks susimokėti", arba ta mitine "paprasto žmogaus baime stoti prieš didžiulę kompaniją". Nors realybė yra tokia, kad yra advokatų kontoros, kurios specializuojasi ieškiniuose prieš avialinijas, ir, kiek teko girdėti, jų sėkmės procentas siekia ar net viršija 90%. Nenuostabu, nes, kaip jau sakiau, piktnaudžiavimas retai kada būna ne tik teisingas, bet ir teisėtas.

2016-05-20 22:30

xvim

Dėl incidento išsiuntėm pretenzijas UAB BALTIC GROUND SERVICES, o kadangi jų atstovė kaltino Westekspresą - tai jiems taip pat. Iš Westekspresso gavau atsakymą, kad jie yra tik tarpininkai ir niekuo dėti ( kad jie niekuo dėti aš tikrai tikiu, nes oro uoste mums niekas nedarė kokių nors naujų rezervacijų, o Vytas lėktuve sėdėjo vietoje, kurią mes gavome registruojantis) Tačiau tikiu, kad ir UAB BALTIC GROUND SERVICES parašys, kad yra tik tarpininkai, ar kokį nors panašų atsirašinėjimo popierių.

2016-05-22 17:32

Pas Alvydą ateinu ne dėl kelionių (nors, žinoma, ir dėl jų), o dėl pačių pasakojimų... Labai man jie patinka.

2016-05-24 08:12

Jo, ką avialinijos jau moka, tai surast kaltus kur nors kitur, tik ne pas save :)

2016-05-25 16:01

...avialinijos jau moka, tai surast kaltus kur nors kitur...

Blogiausia, kad Lietuvoje durninti žmones jau tapo daugelio valdininkų, seimo narių, įstaigų vadovų mėgstamu užsiėmimu. Dar blogiau, kad tos liaudyje vadinamos "teisybės" - net neieškok. Nes jeigu ieškosi, tai arba nerasi, arba Lietuvoje bus dar vienu nusivylusiu daugiau.

2018-12-02 19:42

Nu tokia pezalų krūva, senai neskaičiau tokio neinformatyvaus, ištęsto ir tuščio straipsnio, visiškai neatspindinčio ir neapibūdinančio šalies apie kurią atseit rašoma. Jeigu čia būtų aprašoma ne Makedonija, o koks nors pietvakarių Lietuvos miestelis Piktupėnai, ko gero sunku būtų pastebėt skirtumą :)))