Lietuva: Nuostabusis Birštonas

2015-11-29 15:58

Šiaip tai viskas teisingai - Lietuvoje taip pat yra labai gražių ir vertų aplankyti vietų. Kartais net gėda pripažinti, kad nematęs šalia esančių gražiausių savo šalies kampelių. Aš, pavyzdžiui tik prieš porą metų aplankiau Ventės ragą, Švėkšną, kurie labai maloniai nustebino. Nebuvau ir Birštone, nors ne vieneri metai vis planuoju, bet... Kelionės kasmet brangsta, atlyginimai nedidėja, o tokie ,,paturistavimai" po Lietuvą taip pat kainuoja, todėl kartais tiesiog skaičiuoji ko nori labiau - ar keli tokie savaitgaliai Lietuvoje, ar koks ilgasis savaitgalis svetur. Nors jei pro šalį važiuoju, tai būtinai stengiamės kur nors užsukti - neseniai ir Baublius iš naujo apžiūrėjom ir Barstyčių akmenį vaikams parodėme. O po šio, kad ir trumpo, pasakojimo į Birštoną dar labiau noriu, ir tas garų bokštas sudomino, ypač jei dar tokiais patiekalais galima pasivaišinti :)

2015-11-30 12:03

Jau keli metai kaip pamažu su šeima lankome arčiausiai namų esamas Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos vietas.
Paskutinis lankytas lengvas maršrutas mažiau populiaria Panemunės puse: Sudargo piliakalnių kompleksas. Plokščiai: Vaiguvos upė-kelias. Žemosios Panemunės piliakalnis. Būtume kėlesi vieninteliu automobilių keltu per Nemuną iš Pavilkijo į Vilkiją, bet keltas žiemos sezonu neveikia.
Sėkmės artimose ir tolimose kelionėse

2016-01-04 09:28

Kas dėl kelionių brangumo, tai galima tiesiog susmesti kurui pinigėlių ir keliauti daugiau žmonių, tikrai pigiau išeina. Netgi išsinuomavus autobusiuką kokių 8-9 vietų galima nuostabiai pakeliauti po kitas šalis. Svarbiausia-didelis noras keliauti . Nuostabių kelionių 2016 Metais, tegu jokios kliūtys Jūsų nesustabdo.