Kinija: Geležinkeliu Maskva – Pekinas

2015-11-17 15:31

Na, visai gundančiai tas Pekinas skamba. Kažkada skaičiau knygą kaip lietuvių grupelė su motociklais iki Bankoko keliavo. Knyga šiaip labai vidutiniška, bet įsiminė jų labai jau problematiškas Kinijos kirtimas - vis ten tai kažkokių leidimų, tai lydinčių vietinių asmenų reikėjo. O jei pačiame Pekine gali savarankiškai turistauti, tai visai norėčiau apsilankyti, o jau kinų siena, tai sena svajonė :)

2015-11-17 20:25

Pekiną aplankyti tikrai verta ir tikrai reikia. Be to, kartais pasitaiko labai nebrangių bilietų. Mūsų bendra kelionė išėjo nepigi, tačiau bilietai iš Rygos į Pekiną ir atgal kainavo tik apie 1100 litų žmogui.

2015-11-23 13:36

Pasiilgau kelionių traukiniu ) Pati ilgiausia kelionė buvo jau seniai, į Bulgariją- tris paras)) Smagu, sėdi, žiopsai pro langą, ką nors pakramsnoji, jei šilta, iškisi galvą ir vėjas kedena plaukus )))) Aišku, galima sėdėti įkišus nosį į telefoną, bet manau daug smagiau vaizdai už lango ))) O Pekinas ir man įdomus )

2015-11-28 18:30

Man irgi įstrigo būtent ilga kelionė traukiniu. Seniai buvau sugalvojęs nuvažiuoti traukiniu į Vladivostoką, bet neišleido atostogų. Mano du draugeliai pasigavo idėją ir nuvažiavo... bet po vieną, skirtingu laiku. Lvovas, Sankt Peterburgas su kelione traukiniu asocijuodavosi.