Kinija: Aš – VIP'as, arba spalio 1-oji Maralbishyje

2010-03-20 19:13

"...Buvo labai panašu, kad jie čia suvaryti prievarta, o tikrai ne savo noru...".
Abejoju,ar jie buvo suvaryti per prievartą,tiesiog tai kitoks vestuvių ceremonijos supratimas,ten laikoma,kad vestuvės yra atsakingas žingsnis ir darkytis neverta.Nesiimu spręst kas geriau,ar mūsų vestuvės,vis labjau panašėjančios į originalumo besivaikančius paradus,ar liūdnos - kiniečių.
O tokio kelionės nuotykio beveik pavydžiu.Buvau Kinijoj tik dvi savaites ir nervinausi,kad per mažai.Man ten labai daug kas patiko,mielai apsilankyčiau dar.

2010-03-21 01:45

galbut, o galbut ir abu keliolikos metu berniukai viesa, tradicini apipjaustyma su bambuku ir skutimosi peiliuku savo noru daresi?
O Kinijoje dvieju savaiciu tikrai neuztenka. Ten kelius metus praleisti nesunkiai galima ir to visko neapziurint

2010-03-21 11:54

Mūsų jauniems žmonėms kartais būna tiesiog sunku suprasti,kad pasaulyje daug žiaurių dalykų daroma savo noru.Teko matyti neprievartinius apsipjaustymus,ir prisikalimus ,ir kitokius savo kūno darkymus.Kita kalba-iš kur visa tai atsirado,kaip gimė tokios"tradicijos"?.Beje,o kas mūsų žmones verčia darytis tatuiruotes?

2010-03-22 23:37

ausrai.jasaitienei,
manau panašiai.Tiesiog į viską mes linkę žiūrėt iš savo kultūros bokšto.

2012-03-04 11:20

Labai įdomus bei naudingas pasakojimas!
Norėčiau pakviesti apsilankyti tinklaraštyje http://pagaminta-pasaulyje.blogspot.com. Ten taip pat rasite nuotaikingą kinietės Wei Hu pasakojimą apie Kiniją bei kitus labai įdomius straipsnius apie patirtus įspūdžius svetur. Labai kviečiu apsilankyti!