Keturiasdešimt devynios maldos sukalbėtos Slovėnijos Alpėse

2014-08-07 09:57

Kaip visada smagiai suskaičiau. Galvojau, kad bus tik tos Alpės, o čia visa kelionė :))

Gurmaniškas prieskonis kelionėms būtinas, juk tai viena sudedamųjų dalių, kuo ir pasinaudojot.
O čekai tikrai išprotėjo su tuo keliu mokesčiu ir nesuprantu, jie visur skirtingai ima, mes sumokėjom 16 Eu

2014-08-07 23:09

Tokia išmąstyta įvairi daug šalių apimanti kelionė. Tiesiog šablonas. Susirašai sustojimų-miestų pavadinimus, užsirašai, kur pirkti kelių lipduką, o kur ne. Susitari dėl atostogų, pasiimi GPS. Pas mane ji be vardo- MIO firmos. Aš jau turiu atostogas, jei rytoj atidirbu. Man trūksta tik kompanijos. Antra pusė automobiliu atsisako, nes ilgai sėdėti. Man apvažiuotas maršrutas Slovėnijoje ir Kroatijoje tinka. Pakeistume tą 49 maldų kelią kitu lygumų ir be maldų, bet dingtų kelionės vinis. Aš ir į Hevizą noriu, svajodavau palėkti ten kai šalta. Apie Egerį turiu gerų prisiminimų, kai ten su šeima ir kita šeima atostogavom.

2014-08-08 13:38

Imkit, Cesiau, mane į kompaniją vietoj GPS: žemėlapį moku mintinai, ilgai sėdėti automobilyje niekada neatsibosta, ir atostogų dar turiu, ir ten atgalios dar labai noriu:)

Geros jums likusios vasaros, Aruna ir Cesiau:)

2014-08-08 14:19

Labai smagiai perskaičiau, nors atrodė, kad labai ilgas tas pasakojimas, vietomis garsiai juokiausi. Taip, ir aš šiomis vietomis kadaise važiavau, ir tais Slovėnijos serpantinais, nors gal tai buvo ne visai ta vieta, bet kažkur ties Slovėnijos-Austrijos siena. Bet aptikau ir neaplankytų vietų, tai - Tihany. Sakykite, kas tai per pusiasalis? Balatone?, kur jūs kėlėtės su keltu?

2014-08-08 14:25

Ir dar - Piranas. Supratau, kad ir čia dar reikia užsukti:)

2014-08-08 20:44

Ačiū, Suvalkiete, labai man tiktų. Išvažiuoju ryt į Europą, atsispausdinęs 2 mytripsiečių aprašymus. Gal pavyks ką parašyti grįžus. Dabar dienas skaičiavau iki atostogų...

2014-08-08 21:31

Taip, tas pusiasalis Balatone; tuomet mes dar nebuvome sutraiškę savo navigacijos, tai tiesiog įvedėme Tihany ir mus nuvedė. o paskui jau paklysti neleido policija, visus kreipė į keltą.
Ten drąsiai galima planuoti praleisti visą dieną, daug pėsčiųjų takų, buities muziejus po atviru dangumi, Aido kalnas, ir Levandų namas/ :www.bfnp.hu/english/pages/tihany_lavender_house/ - būtinai:)

Ir Piranas - būtinai:)

Gerų kelionių visiems:)

2014-08-09 10:34

Suradau žemėlapyje ir Tihany , ir Piran, ir Heviz. Važiavau 2-3 kartus tomis vietomis, bet kažkur šalia. Suvalkiete, tai jūs važiavot pietine Balatono pakrante? Nes šiaurėje tikrai nereikėtų jokio kelto. Man Vengrijoje įspūdingas buvo Šentendre miestelis (į šiaurę nuo Budapešto), bet sutinku su nuomone, kad visada akims malonesni gamtos , o ne miestų vaizdai.

2014-08-11 10:29

Taip, mes važiavome pietine puse; kėlimasis keltu brangiau, aišku,bet kelionei suteikia ypatingą prieskonį:) Kai buvau vaikas, sakiau, kad užaugusi būsiu jūreiviu, todėl vandenį myliu iki šiolei:)

2014-08-28 20:19

Patinka man žmonės su sveika avantiūrizmo gyslele, aš irgi taip visą gyvenimą dariau, jeigu iš ryto nusprendžiau, tai jau po pietų kur nors ir išvažiavau. Ir nė kiek to nesigailiu, į visokiausius kaupimus žiūriu kreivai, net į žūtbūtinius norus susiręsti sau namus. Gyvenam vieną kartą, o pasaulyje nėra nieko gražesnio už patį pasaulį. Taip ir toliau...

2014-09-12 18:20

prakeliauti tie visi keliai, gal tik skirtingose kelionese. tikrai vaizdingas marsrutas, mielai dar pakartociau tiek Slovenija, tiek Kroatija patinka, (buna ir tokiu kelioniu, lyg ir faina, gerai, bet kaip ir uztenka, antra kart labai netraukia), Predjamos pilis is vidaus man pasirode gan smagi, organiskos jungtys su uolom, apziuret pusvalandzio tikrai uztektu. Piran ir Rovinj graziausi Istrijoj miesteliai, nors sia grazia kompanija visai ir Porec man isiraso, Istrijoj ir Toskanos fanams patiktu Motovunas ir dailininku miestelis Groznjan, miesteliai ant kalvu, verta.
dar vienas Istrijos privalumas pries pietine Kroatija(nors man didziausias Kroatijos grozis- pradedant nuo Sibeniko ir zemyn )- Venecijos artumas, nors sitam miestui reiktu maziausiai skirt bet 2dienas, kitaip tik palaizai , bet nepavalgai...(is savo karcios patirties, teko specialiai sugrizti kitakart).

.

2014-09-12 18:23

Tihany mane irgi suzavejo, o del laukiniu lavandu- keliaukit i Hvara- ten vos pakilus ant kalniuku, pilna ju kiek nori

2014-09-15 09:17

Taip, taip - levandos nuostabiai žydi Hvare, bent jau liepos mėnesį. Man Hvaras - tai pati nuostabiausia, pati pačiausia Kroatijos vieta:)

2015-05-21 00:15

Nuostabus pasakojimas !