Kenija: JUODOJOJE PLANETOJE - GELTONUOSIUOSE MIŠKUOSE

2017-06-09 09:03

Afrikietiška patirtis. Aš vis pagalvoju, norėčiau ten ar ne ir vis niekaip neapsisprendžiu ))) Nors iš tikrųjų, tai visur įdomu, kur dar nebuvome, o šitam spalvingam žemyne matėm dar labai mažai. O per kur viešbutį ieškojot?

2017-06-09 10:34

Šį kart per Booking.com
Viešbučius visada pasirenku labai vykusiai, viskas tvarkoje būtų ir šį kartą, kaip visada - centre, bet ten anksti temsta, o apšvietimas kaip balanos gadynėj. O dėl to "norėčiau aš ten, ar ne" - tai aš ir dabar dar galvoju. Žinoma, Kenija turi savų privalumų, žmonijos lopšys, kaip ne kaip. Tačiau Egzotiškesnis man buvo, na kad ir Marokas.

2017-06-09 15:58

Gražu ten, gamtoj. Bet kainas, kiek paskaičiau pasakojime, tai iš tikro užsilupę chebra nevaikiškai.

2017-06-09 16:48

Gražu, tačiau daugiausiai egzotikos - safariuose. O į juos be pinigų patekt neišeina. Jie lupa daug, bet mūsų ar rusų turoperatoriai - dvigubai tiek. Safarius galima įsigyt ir internetu - tačiau neverta, nes irgi plešia.


Vis tik geriausia yra vykt su jų turizmo organizatoriais. Pritaikyti džipai, ir patys žino ką daro. Kokią kainą yra, tokia ir yra. Į trečią safarį mes važiavom su viešbučio proteguotu taksistu. Žuvęs reikalas - mašina be liuko, langai užtamsinti, o vairuotojas važiuoja paskui kokią nors kitą mašiną, bado mobilųjį, ir jokie ten žvėrys jo nedomina.

2017-07-07 19:00

Teko būti PAR ir tai buvo egzotiškiausia kelionė so far. Užsibrėžiau sau tikslą pakeliaut po sub sahara šalis kada nors.

2017-07-11 22:30

sillwio,
graži mūs žemelė, nuostabių vietų daug. Pažiūrėjau į Jūsų keliones, dar laukia Azija - kaip nors į Birmą, į Kambodžą reikėtų, kol dal neužplūdo marios turistų..

2017-07-17 12:30

Kaip visad Alvydo patyrimus perskaičiau su malonumu. Labai sutinku, kad mum daugeliui reik pamatyt Afriką, kad nustotme dejuoti.
Man Afrika labai ir labai patinka. Dėl nuostabios gamtos ir gyvūnų, kurie dar laimei, gali tuose parkuose gyvent pusiau laisvai (pusiau, nes mes, turistai, važinėdami ratais aplink tikrai juos užknisam). Sutinku mokėt nemažai už tuos apsilankymus, nes kitaip, bijau, jei parkas nebus geras pajamų šaltinis, jo gali nebelikt... geriau jau mokėt.
Ir žmonės ten daugiausiai puikūs, nors Kenija, lyginant su Etiopija yr daug labiau turizmo sugdinta ir man jie pasirodė agresyvesni pinigų prašytojai. Betkokiu atveju, afrikiečių pozityvumas ir visiškas susitaikymas su situacija ir sugebėjimas būt laimingiems net ir skurdžioj lūšnoj yra kone tobulas, ir aš jiems to pavydžiu.

2017-07-18 01:23

Ra,
gyvūnų Kenijoje dar yra tik todėl, kad egzistuoja tie parkai. ZONOS. Jei ne - seniai visi būtų iššaudyti ir kitokiais būdais nugalabyti. Iki vieno. Kuo daugiau pasaulio matau, tuo baisesniu žvėrim laikau žmogų. Dėl "mes šito nusipelnėm" - pagatavi bet ką padaryt. šaudo gyvūnus, visus, naikina miškus, visus, neseniai pakraupau, kai dokumentiniame filme pamačiau, kaip nupjaudinėja pelekus gyviems baltiesiems rykliams. O paskui suluošintus paleidžia atgal į vandenyną.

2017-07-18 11:35

mes ir esame baisiausi sutvėrimai Žemėje...