Juodkalnija: Žalių kalnų magija

2013-07-14 13:59

Tiesiog puikus aprašymas! Bus medžiagos pasiruošimui į Juodkalniją:)

2013-07-16 15:16

Ech... paskaiciau ir taip nostalgija sukilo :) pernai kaip sykis Kotoro ilankoje beveik 2 savaites atbuvau :) i Perast'a is kitos ilankos puses ziurejau ir i saleles su baznycia bei cerkve kasdien ir is pakankamai arti.
Del Kotoro sutinku - sunku nupasakoti ta miesta, reikia pabuti, bet ir po metu nepamirstu to jausmo :)
Iki Ulcinj tiesa nevaziavau ir apsiribojau daugiau Kotoro ilanka, bet sutinku - zmones ten nerealus ir nuosirdus ir visa Juodkalnija tokia turistiskai neturistine dar kol kas :)

2013-07-26 15:05

Kaip šiltai nupasakota, ir kaip smagu buvo vėl prasibėgti pažįstamais takais. :)

2013-07-26 16:17

Taip, neaukšti kalnai yra apaugę medžiais ir yra žali. Bet Juodkalnijos aukštesni kalnai yra šviesiai pilki - beveik balti. Taiklus šalies pavadinimas būtų kokia Baltkalnija. Į Juodkalniją atvažiavome per Albaniją, tai ten kalnai yra tamsūs - tamsiai rudi.

2013-07-27 00:45

Taip, šalies gilumoje, kur kalnų aukščiai dideli vyrauja sniegas ir pilka, ruda spalvos. Aš daugiau keliavau pakrantės ruože, tai visur žalia. O žmonės ypatingai geri. O maistas super. Daug kas dar nežino tokios šalies kaip Juodkalnija. Viena priežasčių manau yra valstybės pavadinimas visiškai skirtingas lietuviškai, lenkiškai, angliškai. Ji dar turistiškai neturistinė. Čia yra taikliausias apibūdinimas.

2013-07-30 09:04

Taip, šalis turistiškai neturistinė. Bet sparčia turistėja. Kainos turistinėse vietose yra gana aukštos. Manau, prie to daug prisideda turistai iš Rusijos, kurių yra santykinai daug. Kaip žinia, keliaujantys rusų turistai leidžia sau pasirodyti ir paišlaidauti. Česiau turbūt pastebėjai važiuodamas Adrijos pakrante skelbimus apie nekilnojamą turtą rusų kalba, netgi yra reklaminiai stendai rusų kalba - "Russkoje Radijo More" ir nurodytas FM dažnis. Mes buvome apsistoję gana ramioje pakrantėje tarp Ulcinj ir Bar, 10 km iki Bar, tai čia pagrinde vyravo Serbijos, Bosnijos, Slovajijos, Lenkijos, Rusijos turistai. Važinėdami Adrijos pakrante buvome užsukę į Budva, tai čia aplink girdisi rusų kalba. Turistų gausybė (primena Palangą sezono metu).

2013-07-30 22:33

Taip rusakalbių turistų Juodkalnijoje daug, skelbimų ir reklamų rusų kalba irgi daug. Budva tikrai primena Basanavičiaus gatvę Palangoje. Budvoje mažai buvau. Ulcinyje rusakalbių turbūt mažiausiai Juodkalnijos pakrantėje. Tai dar vienas pliusas šiam puikiam miestui. Jame dauguma turistų iš Kosovo, Serbijos, Makedonijos, Bosnijos ir Hercegovinos. Mano pseudonimas Cesius iš žodžio "princesė".

2013-08-04 17:30

Taaaip uzkabino, kad ir praejus dviems metams ispudziai gyvi, o maisto skonis Ulcinio pilies restoranelyje- dar ir dabar cepseti norisi!

2014-06-09 19:16

Planuojam ir mes į Juodkalnija. Kokios apartamentų kainos ten ar nėra problemos su apgyvendinimo paieška.Mes iš anksto neužsakinėsim.

2014-06-09 20:41

Mes vykome užsisakę, bet prieš savaitę. Buvome birželio viduryje. Vietų ten buvo. Ulcinyje visur galėjai rinktis, ir centre, ir už miesto. Matėsi, jautėsi, jog jiems turistų dar trūksta. Taksistas ir viešbučio darbuotojas sakė, jog dabar "vėsu ir mažai turistų, o liepą bus karšta ir daug žmonių".