Jungtinė Karalystė: Londinium

2019-04-26 12:37

Labai smagu ir šiaip Sillwio paskaityt, ir į Londoną grįžt. Nepaisant visų šito miesto trūkumų, vistiek superinis jis. O dar man patinka Sillwio pasakojimai, nes ten foto su vaikais yra - toks jausmas, kad jie akyse auga. (Nu taip, žinau, kad greičiausiai auga svetimi vaikai). Atrodo, dar taip neseniai visai spirgiai tokie abu buvo, o dabar žiū, tuoj jau paauglystė pasibels į svečius. :)

2019-04-26 17:30

tiek daug ir taip operatyviai, kaip Sillwio taip gaunasi, nežinau,
kad man taip greit ,
sakiau ką nors parašysiu, nuo vasaros, vis dar procese...
smagiai paskaičiau, čia vienas iš tų miestų, kur gyvent nenorečiau, oi, tikrai ne, bet užsukt karts nuo karto visai smagu.

2019-04-26 17:57

Ačiū abiem! :)
xvim - man, žinok, pačiam baisu. Nuotraukose matau, kaip greit jie auga. Tuoj įeisim į tą amžių, kai lūžta balsas ir tėvai tampa priešais. Prisimenu savo paauglystę ir silpna darosi. Tikiuosi, kad dabartinis jaunimas daro mažiau tokių nesąmonių, kokias dariau aš... :)
architekt-jazz - man kitaip neišeina, tik kol juslės dar “karštos”. Dažniausiai rašau kasdien, dar būdamas vietoj. Šį kartą rašiau jau namie. Jei praeina kiek laiko, tenka atgaminti iš atminties žiūrint į nuotraukas, o tada man gerai neišeina. Niekaip neišeina, nes pasimiršta detalės, o jose, kaip sakė vienas protingas žmogus, slepiasi dievas. Čia kitas žmogus, nei tas, kur velnią turėjo omeny :)

2019-04-26 20:57

Dėl McDonaldo visiškai sutinku. Jis vaikus veikia stebuklingai. Ir nereikia jiems aiškinti apie vietinių virtuvių subtilybes ;).
Ir dėl tų burtų lazdelių visiškai sutinku. Pati esu į garažą ištempusi n dėžių visokių kardų, Lego kaladėlių, drakonų ir galai žino ko. Galima tai vertinti kaip vėjais paleistus pinigus niekams, bet galima pažiūrėti ir plačiau.
Beje, aš irgi pagalvojau, kad vaikai labai paaugę.
Ir šiaip, Londonas čia aprašytas toks, kurį norisi pamatyti. Kaip visada - puikiai!

2019-04-29 08:33

Sillwio, tikiu, kad baisu. Aš dar prisimenu tavo pasakojimus iš Italijos ar Graikijos kai pats savo kinderių neturėjau ir tada, kaip dabar pamenu, galvojau "bet tai pravalas nu, su tokiais mažiais kažkur trankytis, ožius kentėt, nu kas čia per atostogos. Vargas, ne atostogos". O dabar ką, jau mano pačio banditams beveik 5 ir visai nebematau problemų su jais "kažkur trankytis ir ožius kentėt" . :))

2019-04-29 09:03

Iš tikrųjų Londonas toks miestas kur gali sėdėt ir stebėt žmones - nerealūs tipažai ir svarbiausia jų daug))). O vaikai tai tikrai greit auga. Ir ne tik svetimi)))

2019-05-01 18:35

Miestas, bet perkrautas. Man irgi kaip intravertui ten jutosi buti nepatogiai. Labai daug zmoniu paisosi i tavo asmenine erdve. Gal po brexit tas skruzdelynas praretes?
Realiai turejom tik 1 diena pries 5 metus. Noretusi dar kelias.
Su vaikais kuo jie vyresni, tuo daugiau reikalu. Va dabar sedom ant dviraciu ir mazdaug 15 kilometre buvo nervu patikrinimas, jei nenulausiu, nezinau kaip bus sia vasara Transilvanijos kalnuose.
Sekmes, Silwio

2019-05-01 21:17

Loreta, dėkui :) Oj, kiek namie lego, net bijau galvot, o juolab skaičiuot. Galėčiau turbūt turėt ferrari. Gaila, kad legoland'ą pražiopsojom. Dabar jiems jau neįdomu.
Vienok labai sutinku, kad lego vietoj ferrario - šimtą kartų geriau. Tomas, kuris labai mėgo lego, turi puikų erdvės suvokimą ir matematikoj nepaskutinis. Carro vejasi T labai sparčiai.

2019-05-01 21:20

xvim, jei įdedi vaikams "teaser'ių" - skaniausių ledų saloje, seniausią urvą, giliausią duobę, aukščiausią kalną, švelniausių avių ar pan., dažniausiai pavyksta juos įkalbint. Dar labai gerai ipad'ai ir iphone'ai :) Ir mcdonald'ai :)

2019-05-01 21:22

Aruna, vienas mylimiausių mano miestų so far :) Tikiu, kad bus ir kitų, bet šitas labai arti, o tai - didelis privalumas. Ypač, kai yra ryanair.

2019-05-01 21:25

Samis, Transilvanijoj bus gerai, tikiu :) Lauksiu pasakojimo.
Mes greit (birželį) trauksim Italijon, beveik linosos pėdomis. Irgi turėtų būti neblogai :)

2019-05-03 22:26

Londonas man irgi miestas nr1.
Labai įspūdingos nuotraukos.
Aišku bus gerai, ir nesvarbu kieno pėdom ir kur - su tokiu požiūriu tiesiog negali būti blogai ;)