Jungtinė Karalystė: Atrasti Londoną dar kartą...

2012-04-01 17:27

O man tos ponios Tuso ar Tiuso muziejus nepatiko. Du kartus išvengiau ir nenuėjau, trečią, tarsi tas žydas dėl kompanijos, nuėjau. Manyčiau, kad tai reginiai masovkėms, itin prasto skonio regykla. Buvau panašaus charakterio "plasmasinėse džiunglėse" JAV. Tačiau mes prie tokių reginių vis labiau pratinami, pradedant maksimomis ir akropoliais... Mums tuojau patiks ir šnicelis papuoštas kokia nors dirbtine rože. Ar nieko, kad aš čia taip burnoju?
Na, o tų skulptūrų darymo technologija iš tiesų yra labai įdomi, rodė gana ilgą filmą per televiziją. Su malonumu pasižiūrėjau.

2012-04-01 17:59

Nieko, nieko :) Būtent kažko tokio kaip pats apibūdinai aš ir laukiau, gal dėl to ir savotiškai patiko, nes tikėjausi blogesnio, bet antrą kartą tai neičiau. Ir nesupratau pagal kokius kriterijus jie jas daro? Nustebau, kodėl Putinas, o ne pavyzdžiui Gorbačiovas? Nebent į kompaniją šalia stovėjusiam Huseinui :) Nors tuos anglus kartais suprasti tikrai sunku, pavyzdžiui kodėl vos ne prie minusinės temperatūros kas trisdešimtas anglas vaikšto su šortais arba marškinėliais trumpomis rankovėmis, nes mums tai net šalta buvo į juos žiūrėti.
O šiaip tai šitas muziejus arba labai nepatinka arba labai sužavi, todėl reikėjo pačiai išbandyti. Be to juk galima į tai pažiūrėti įvairiu ,,kampu"...

2012-04-01 18:18

Trumpai, bet gerai. Ir maksimaliai.
Ir nematau čia baisiai daug blogo oro :), vis tiek pavasario įkvėpėt į plaučius.

Angliškos virtuvės ypatumais ir saviškį gundau, gi nėra čia jau tokio blogio, ne kasdien gi tokį maistą valgysi :)))))

O svarbiausia, kad informacijos kalnas būsimiems lankytojams.

2012-04-01 21:09

linosa,
sistemos ir aš nežinau, kažkas kalbėjo, gad su gyvaisiais susisiekia muziejaus vadyba ir prašo leidimo.
Nors ten visi vaškiniai, aš vis vien negaliu pakęsti , kad kažkokia besmegenė kvėša maivosi įsikibusi į Margaret Tečer parankę ir, tarsi su sena bičiulia, paveiksluojasi. Manau, kad gyva Tečer tokių "prietelkų" per patrankos šūvį prie savęs nebūtų prisileidusi.
Mane ten nemaloniausiai veikia tas maivymasis prie kažkada buvusių ar esamų žymių žmonių.

2012-04-04 12:37

Jei neklystu , parašyta vaikams nuo 12 metų.
Čia , aišku, ne į temą, bet pas juos daug kas apie tuos metus sukasi - ir iš pamokų tėvai turi parsivesti iki 12 m., nors mokykla ir per langą matosi, o po to tokį ,,lepūnėlį" staiga paleidžia ir stebisi, kodėl daugiausia paauglių - mamų pas juos Europoje...
Aš tai tame muziejuje lyg stebėjau viską iš šono, kas irgi ne mažesnė atrakcija, vertinau ar patiktų mano vaikams, nes aš juos vis kur nors pastūmėju keliauti, į tas skulptūras žiūrėjau kaip į žmogaus darbo kūrinį - vieni tikrai žavūs, kiti mažiau nusisekę, o nusifotografavau tik 2 kartus, kad ,,atsižymėti", nes nemėgstu aš pozuoti, o jaunimas tai be kompleksų ten ir bučiuoja juos ir tik kad ant rankų jiems nelipa, nes sulaužytų :)
O tau, Aušra, keliaujant visur kartu su dukra, tikrai reiktų aplankyti Londoną, nes vaikams ten rojus - tiek muziejų pritaikytų vaikams ir dar nemokamų tikrai nėra niekur.

2012-04-04 16:08

daug naudingų nuorodų, apetitnas fishendchips..ačiū

2016-06-28 12:44

Nuotraukos tikrai gražios. Labai norėčiau aplankyti Londoną ir paragauti taip skaniai atrodančių Fish and Chips. :) Gerai, kad dabar jau yra skrydis kaunas londonas, tai labai patogu, nes važiuoti niekur nereikia.