JAV su namu ant ratų 6 dalis: Glacier nacionalinis parkas

Apie pasivaikščiojimą debesyse :)

Vis dar tie patys Rocky Mountains, kuriuos aplankėme Jeloustoune, bet jau visai kitokie...

Iš principo, mes jam skyrėme labai mažai laiko - pusdienį. Tam buvo dvi priežastys: pirma - po daugybės įspūdžių Jeloustoune sunkiai tilpo nauji :), o antra - buvo žiauriai šalta... Patyrėme temperatūrinį šoką, kai dar vakar vaikštinėjome ant saulės trumpomis rankovėmis, o čia gal plius 14 ir labai drėgna ir apsiniaukę. O kai galiausiai pakilome tiesiogine ta žodžio prasme į debesį, ten jau buvo arti nulio ir drėgmė... na, tokia, kokia gali būti debesyje. Ten aplink NIEKO nesimatė :) Dar niekada nesu vaikščiojusi tokiame tankiame debesyje.O šiaip tai be galo gražus, didelis, įspūdingas parkas. Jam verta skirti pasiruošimo ir laiko. Galima užkopti kalnais į keletą ledynų, bet tai jau visa ekspedicija. Tai nelengvos laipiojimo trasos, ir su mažais vaikais gali būti sunkoka. Bet yra ir lengvesnių, iš viso jos sudaro virš 700 mylių, kai kurios numato nakvynę, o kitos - trumpi pasivaikščiojimai. Gamta be galo graži, ryškiai spindinti žaluma.


Čia gyvena daug gyvūnų, ir neretai sutinkami mano išsvajotieji balti ir pūkuoti kalnų ožiai, o ir lokių daug, bet deja, tokiame rūke gerai, kad savo vaikus mačiau :) Beje, vairuotoja sakė, kad atslinkus netikėtam šalčiui ir gyvūnai elgiasi kitaip, jų visai nesimato, kažkur pasislėpę. Čia sutinkami ir kalnų liūtai bei lūšys.

Beje, iš turistų girdėjome apie įdomią atrakciją: dar liepą, KOL NEIŠTIRPO SNIEGAS, buvo galima čiuožti rogutėmis nuo aukšto kalnelio parke :) Deja, rugpjūčio gale sniegas jau buvo ištirpęs :)

Booking.coms
storyLazyload();