JAV pietvakariai

2009-08-28 17:25

Visada smagu skaityti ir ispudzius :) ne vien tik "sausa info".

2009-08-29 09:56

Nuotraukos tiesiog puikios !

2009-08-29 11:55

Nomadai, o kur galima rasti daugiau įspūdžių, paminėjai blog'ą?

2009-08-29 19:08

Dar neparašiau blog'o - atostogauju...

2009-09-05 08:17

nomadai, rašyk būtinai. tavo pakojimai visada puikūs. būtent dėl šių vietų ir noriu į Ameriką. laukiam :)

2009-11-01 23:30

Nuotraukos tikrai super. Norejau paklausti kokia foto camera ir linze? Kai kurios atrode photoshoppintos arba su aperture koreguotos, bet as ta pati darau, nes zhinau, kad gyvai viskas kitaip atrodo, del to visad norisi xtra efekto ;)
Man is tiesu irgi truko detaliu, del to, pasakojimas cruxman labiau patiko, bet manau, kad Nomado protingiau marsrutas sudarytas. Be to Cruxman kelione, labiau studentiska, o cia matosi, dirbantys zmones vaziavo. As pats pries visokiu kempingus RV ir panasiai,nes Amerikoj yra fantastisku RV campsites, bet deja, labai mazai shalia auskciau minetu tasku. O pati kelione, kai nera normaliai kur nusiprausti, jau po keliu dienu vargas pasidaro. Is tiesu, tas kas isrinko lankymo taskus duodu 96 balus :) Jei pirma karta vaziuociau geriau nebuciau parinkes. Nezinau ar tiesiog nesudejot nuotraukus ar patingejot kopti i Angel's Landing, Zyon Canyon, nes ten yra tikras Zyon Canyon Highlight. Tikrai pacios graziausios nuotraukos Zyon Canyon yra daromos nuo Angel's Landing Vista Point. Ir kitas nerealus trail'as tai Narrows, bet kaip suprantu jus jau ne sezono metu vaziavot, nes vanduo jau butu ledinis.
Nezinau ar buvo dar ne sezonas, ar skippinot Rainbow Bridge, Lake Powell, nes tikrai grazus vaizdelis. Bet kokiu atveju manau, kad Antilope Canyon - kompensavo :) Pas mane turbut graziausios nuotraukos yra butent is Antilope Canyon. As daugmaz visuose West Coast parkuose lankiausi kelis kartus, butent del to, kad pirma karta prastokai suplanavau kelione, bet zinoma nepatyres buvau, pries 8 metus :) Fresh outta college taip sakant. Antra karta galejau daugiau skirti laiko hike'ams, ir is tiesu daug maziau varginanti kelione gavosi ir daugiau ispudziu smegenys galejo priimti. Nes tuo tokio pertekliaus kuri patiri turedamas tokia kelione, tik praejus kuriam laikui - is nuotrauku suvoki kokiame grozyje is tiesu buvai. As pirma karta keliaujantiems i JAV vakarine pakrante, siulyciau koncentruotai issirinkti kazkuria dali ir aplankyti graziausius taskus, tikrai liksit labiau patenkinti ir maziau fatigue jausis po keliones. Dar noreciau vaziuojantiems lankyti parku butinai aplankyti tokia vietele vadinama Wave. Google up ir surasit nuotrauku. Tik ten deja leidziama i diena po 6 zmones, ir Park Rangeriai gana strict jei pagautu be leidimo. Bet jei isheina suderinti, tai nuostabios nuotraukos garantuotos. Beje is Atilope Canyon pasigedau nuotrauku, su saules efektais, nes ten visi ir plusta i ta canyon butent del tu efektu. Kaip suprantu turbut apsiniaukusi diena pasitaike. Jei kazkam bus idomu galesiu imesti kelis pvz. Sekmes visiems keliaujantiems i Southwest U.S, nes tai tikrai fotografo rojus! Ateinanciais metais ruoshiuosi jau 4 karta minti panashu marshruta

2009-11-06 11:01

Sveikas, bendravardi Nomad1977. Atsakau į klausimus. Fotkinau paprastu Pentax k100d su kitiniu objektyvu. Vienintelis priedas - poliarizacinis filtras, nes kitaip dangus būtų "sudęgęs. Dabar jau perėjau prie Canon 40D. Savo aprašymo nedetalizavau, nes pradėjus rašyti išsamų pasakojimą, ištiko "literatūrinė" krizė, kurią puikiai aprašė keliautojas Kiaulia savo straipsnyje "Paskutinis interviu". Man labiau patinka asmeninis bendravimas, nei rašymas į eterį.
Apie Angel's Landing žinojome, bet buvome nusikalę po karstymosi Bryce kanjone, todėl pasitenkinome ramiu pasivaikščiojimu po Zioną. Lake Powell skipinome, nes buvo per šalta irstytis laiveliu.Lankydamiesi Antilope Canyon pasukome į skirtingas puses - aš į Žemutinę dalį, o kolega - į Aukštutinę. Ten ir buvo saulės efektai. Bandėme patekti į Wave, bet leidimų jau seniai nebebuvo. Bet grįždamas iš Buckskin Gulch kanjono, visgi užsukau į Wave prieigas. Nėra žodžių...
Būtų įdomu pamatyti paties nuotraukas. Gal turi kokį puslapį sukūręs.