JAV: Kelionė į Didyjį obuolį arba sekant serialų takais. Part II

2015-08-16 15:52

Kaip bebūtų keista, labai patiko, ypač pirmoji dalis. Keista dėl to, kad nesu mačiusi nė vieno iš minėtų filmų, ir kaip autorė užsinorėjo pasivaikščioti ekrane matytais keliais, taip aš, perskaičius jūsų pasakojimus, beveik užsinorėjau pasižiūrėti tuos filmus, ypač tą, kur merginos ant baro šoka :))
O dėl antros dalies, tai man kažkaip labai ,,neskaniai" nuskambėjo tų prabangių pietų kaina ( gal dėl to, kad tai mano mėnesio alga?) ir nors aš esu daugiau linkus pasidžiaugti, kad žmonės turi tokias galimybes, nei pavydėti ar piktintis, bet man tai labiau panašu į kraštutinumą, panašų į tą, kur pasiturintys žmonės valgo iš konteinerių, dėl idėjos saugoti gamtos išteklius ar mažinti vartojimą. Bet tai tik mano nuomonė ir ji nebūtinai teisinga :)
O šiaip labai įdomiai skaitosi, lauksiu tęsinio.

2015-08-16 20:00

Sveiki,
ačiū už pagyrimus ir konstruktyvią kritiką :) Keista,kad neesate mačiusi filmo Coyote Ugly, nes jis per TV buvo rodytas daugybę kartų, bent reklamą tikrai turėjote matyti, gal primiršote :) Filmas gana lėkštas, bet įspūdį galite susidaryti iš pagrindinio takelio, dainininkės Leann Rimes dainos, pridedu nuorodą https://www.youtube.com/watch?v=bx3s99FNXzI
Kas dėl restorano, tai taip kaina gana didelė, ir jei būčiau žinojusi, galbūt būčiau siūliusi kitą alternatyvą, bet viskas vyko ne mano iniciatyva, o vaikino, kuris prieš kelis metus ten lankėsi ir labai norėjo kada nors atsivesti ten savo merginą. Galų gale ten mokama ne tik už maistą,bet ir už labai gražų vaizdą į Manhataną :) Kitas dalykas,kad Lietuvoje ši kaina skamba kiek įspūdingiau, bet Niujorke,kur specialistai uždirba po 15-20tūkst. $, tai neatrodo tiek daug, tiesa? :) Apskritai šis restoranas yra išskirtinis ir proginis kaip aš sakau, galbūt kas nors kada lankysis Niujorke ir ieškos vietos kur pasipiršti ar atšvęsti jubiliejų ir ši vieta tam ideali :)