Italija: Italia etc

2019-07-06 23:30

Kai kurios aikštės, atrodo, kad 6 ryto fotografuotos - tokios tuščios, net nesitiki, kad vasarą buvot. Kaip visada puiki kelionė, smagus pasakojimas ir gražios nuotraukos
p.s
pasigedau lobių paieškų ir rytinio kroso :))

2019-07-08 09:55

Italija yra jėga. Visur ir visada. :)

2019-07-08 10:02

@linosa - pasigedau ir aš kroso, nors batus ir aprangą turėjau :) Vienok dienos žingsnių/aktyvumo norma būdavo viršijama kiekvieną dieną, tai labai sąžinė negraužia. O su lobiais Italijoj sunku. Yra, bet reikia sukt iš kelio. Laiko neturėjom sukt, tai ir nesukom :) Ir ačiū dar kartą už tipsus!

@xvim - 100% :)

2019-07-09 09:09

Karjerai Toskanoj pas mus liko kokiam nors kitam kartui. Gaila. Paskutinės nuotraukos, taaaip- šiaurinė Italija išvis nuostabi. O dėl Swarovskio muziejaus, manau reikėtų pergalvot. Ten tikrai ne blizgantys akmenukai sudėlioti ))

2019-07-09 09:27

Aruna, Swarovskio muziejus tik šiaip - metafora ir kažkiek provokacija :) Nuomonės apie jį neturiu nei geros, nei blogos.
Šiaurės Italija, o tiksliau - Dolomitai, verta atskiros kelionės. Dabar su žmona negalim apsispęst, ar važiuot į pietus, pvz Siciliją, ar į kalnus ir tiesiog ten būt... Turim dar laiko pagalvot :)

2019-07-13 23:32

Tiesą sakant, tai ir man lėktuve baisus tas tualetas, baisus durų užraktas ir vandens nuleidimas baisus. Rodos, kad įtrauks ;).

2019-07-22 12:45

Edvardai, superinis pavyzdys kaip galima smagiai keliauti su vaikais.
Čia gal dronui nebuvo kur pasireikšti, bet šiaip nuotraukos visada puikios ypač su žmonėmis.

2019-07-22 13:10

Loreta, baisu turbūt visiems, mat neįprasta. Tačiau baisiausia mano patirtis kitokia. Įsivaizduok provatų 7 vietų lėktuvėlį kur tualetas nuo salono atskirtas užuolaida. Keleiviai naudojasi tik in case of emergency dėl suprantamų priežasčių :) Ant didelio turbūt neičiau visai :)

Donidavu, ačiū. Aha, dronas beveik neskrido, mat Italijoj labai griežtos taisyklės. Už nepaisymą sodina pailsėt. Paskraidys Norvegijoj tuoj. Gal ir parodysiu kažką. O vaikai - ne kliūtis, jei jiems duoklę atiduodi ir iš to problemos nedarai :) Mums reikia mikelandželų, o jiems akmenukų ir kriauklyčių užtenka :)

2020-01-17 02:26

Ačiū,retai kada skaitau apie Italiją su tokiu malonumu.Gal dėl to kad man atrodo,jog niekas taip gerai nepažįsta šitos šalies.Dabar supratau,kad sergu...sergu didybės manija. tai kaip ligoniui pripažįstančiam savo ligą ,manau atleisit. Iš Cinque Terre praleisti Vernazza tai nedovanotina, man tas miestelis pats įspūdingiausias, o Monterosso tai geriausia vieta pavalgyti, mylimiausia vieta pas Emį, Šeimininkas Emiliano, daug metų praleidęs JAV,bet taip ir neišbarstęs itališkos dvasios.,atidarė Monterosso al mare restoraną EMY'S WAY. Gyventi geriausia Sestri Levante, puikūs paplūdimiai, geležinkelio stotis, miestelis mažas,viskas vietoj.Nepaprastai skani vietinė įžymybė "Focaccia". Rašykit,labai malonu skaityti.Ačiū

2020-01-17 14:14

gabriela-sorosina, ačiū už gerą žodį. Ne didybės manija čia, o žinios, kurių turistui niekada nesužinoti, todėl sutinku ir tikiu 100%. Mes, keliaudami, žinome, kad nepažinsim šalies, kaip norėtųsi, bet stengiamės palikt turistines zonas, kad bent kažkiek geriau suprast niuansus. Niekada nesupratau ir turbūt niekada nesuprasiu komentarų, kaip "Buvom Graikijoj, Santorini, all inclusive. Nepatiko Graikija, daugiau niekada ten nevažiuosim". Visa Graikija nepatiko, nors visos jos nematė ir niekada nepamatys, nes tai, turbūt, net keliauti mėgstančiam graikui sunku padaryti.