Ispanija: Rudens atostogos ten, kur dar vasara. I dalis Lanzarotė

2015-11-09 21:18

Patiko viskas, bet labiausiai tai pradžia. Na, literatūroje, pasakose, ypač teatre visada įdomesni neigiami personažai. Man tos stiuardesės, ir nelabai koks lėktuvas, šiokia tokia nešvara labai patiko. Man kažkaip asocijuojasi su vidine Ryanair esme, na pigūs skrydžiai ir yra pigūs... Dar labiau nemėgstu airBaltic. Tenai visada susilaukiu siurprizų. "Nedievinu" jų, bet ką padarysi, naudojamės visokiais.

2015-11-09 22:59

Daug visko pamatėte. Man buvo truputį primiršta Lanzarotė. Skaičiau Linosos įspūdžius ir viskas atsigamino. Papildžiau žinias apie Graciozą, nuplaukęs ten nebuvau, buvo audra, todėl tokio varianto nesvarstėm. Prieš kelionę į Lanzarotę draugai rekomendavo kitas salas, nes jie nusivylė. Gerai, kad nepaklausiau.
Lėktuve nekreipiu dėmesio į aplinką, nes skaitau informaciją apie būsimą kelionės objektą. O moteris verkia ar juokiasi man įdomi, paguosčiau jei netrukdytų kalbos barjeras. Prieš kelis metus grįžinėjau iš Hurgados, tai šalia girti tautiečiai man ėmė grąsinti, jie pergėrė, bėgau į lėktuvo galą prie WC buvo pažįstamų moterų. Mėgstu skristi iš Varšuvos, mažiau lietuvių, mažiau problemų.

2015-11-10 08:58

Stiuardesė, aišku, „pagerinta“ pasitaikė. Matyt, jai rimtai reikėtų pagalvoti apie profesijos keitimą.
Bet Linosa... Net nepagalvojau, kad bijai skristi. Juk tiek skraidai :).

2015-11-10 11:18

Bijau, labai, bet matyt dar ne tiek stipriai, kad atsisakyčiau kelionių :)
O dėl airBaltic, tai kiek skridau, tiek su nesklandumais - jau net neieškau ten nieko niekada. Wizzairas taip pat apmokestinęs rankinį bagažą tapo per brangus, lieka ,,mylimas" Ryanairas :)

2015-11-10 16:35

Bet ir greituolė ))) jau parašei. Svajonių atostogos. ) Pamačiau tuos valgius ir net silpna pasidarė. Kaip gerai jums ten mergicos buvo ))))

2015-11-10 18:55

Aha, gerai:) Vasara, saulė, jūra, skanus maistas visada gerai...

2015-11-11 14:26

Labai geras pasakymas "Net ir oras, savijauta, bei kelionės draugai ar gido profesionalumas turi įtakos aplankytų objektų įspūdžiams."
Ir nuotraukų pateikimas patiko :-)
Aš irgi mielai per tas lėkštes prasineščiau...

2015-11-12 08:57

Fainai. Aš tai beje galvojau, kad Lanzarotę visą išmaišiau skersai išilgai, nes 12 dienų buvau, ne vieną objektą po porą kartų lankėm, bet dabar paskaičiau ir supratau, kad vistik ne viską aplankiau, ką buvo galima. :)

O šiaip puiku, Lanzarotė - labai faina. Įdomus momentas, kad ir man įstrigęs skrydis į ją, tik dėl kitų priežasčių - skridom per Weeze, laukėm 8 valandas ten persėdimo, o oro uostas - vidury laukų, mes irgi tik su rankiniu bagažu, todėl be striukių, o lauke - minusas... Užtat pačiam lėktuve buvo tik kokie 60-70 žmonių, tai laisvai galėjom išsidrėbt ir snaust per visas tris sėdynes. :)

2015-11-12 10:20

Mes pačioj saloj praleidome 5 su puse dienos, viską ką planavau - pamatėm, o Arecifė ir kažkokią pilis, kuri beje įėjo į mūsų bilietą, manęs nesudomino, todėl ir nėjom. Nedideli ten atstumai, todėl galima viską suspėti.