Ispanija - Portugalija II dalis. Portugališki įspūdžiai ir šiek tiek šiaurinės dalies

2012-01-24 00:04

Stereotipus reikia laužyti. Su maistu nepasisekė. Bet architektūra glosto akį. Traukia ir mane į tą šalį. Mane viskas domina: ir Guimares, ir Braga, ir Portas, ir Vinho verde. Sutikčiau valgyti supermarketų maistą. "Sėkmės Lisabonos regione". Laukiame aprašymo.

2012-01-24 07:45

Taip ir įsivaizduoju kaip tu įpykusi tas krabų lazdeles per langą mėtai :):DDD
O jau naktinio Porto vaizdelis ................ fantastika kvadratu

2012-01-24 10:34

Aš būsiu vienas iš tų, kuriems labai patiko Portugalija. Ši šalis yra tikrai labai grąži keliaujant pakrante, tačiau vos tik nuklysti toliau nuo kranto, sutinku, kraštovaizdis tampo nuobodus. Porto man vienas ir grąžiausių miestų Europoje. Su maistu jums nepasiseke, mes kiek bandėme, tai buvo neblogai. Žinoma, tai ne Italija ar Prancūzija, tačiau valgyti galima :) O Pasteis pyragėliai dar ir dabar sapnuojasi.

2012-01-24 11:28

Taip, Portugalijos architektūra nuostabi, Portas man taip pat gražiausių Europos miestų ,,penketuke"-ketvirtas, o naktinis tai gali konkuruoti tik su Paryžiumi :)
Dariau, tai kad mums irgi patiko ta Portugalija, bet va kažkoks nepasitenkinimo jausmas liko, tai ir išliejau tą pyktį čia truputį :) O Pasteis pyragėlius kai kas iš mūsiškių darė ir ne kartą - labai jau jie visiems patiko...

2012-01-24 12:44

Na, linosa, jeigu jau Portugalijoje valgei sugadintas žuvis, tai į Maroką net kojos nekelk. Štai ten tai tikrai gadintos ir pergadintos žuvelės, užmeta ant grotelių su žvynais, be druskos, štai ir viskas.
Mums visaip buvo Portugalijoj, bet daugiausiai maistas patiko, gal dėl to, kad nemažai valgėm tokiose savitarnos kavinukėse. Į šią šalį aš dar žadu užsukt, kai tik atsiras laisvesnio laiko.