Ispanija - Portugalija. I dalis. Madridas ir pažintis su Kastilija

2012-01-11 08:07

Pagaliau :), nes jau pradėjau galvoti kur tavo kelionės.

Kažkodėl per greit susiskaitė, įdomu kodėl ???? :):))) Ir maisto nuotraukyčių paprašyčiau negailėt :):)))
Tikiuosi kita pasakojimo dalis jau bus rytoj :DDD

2012-01-11 09:50

Na va, Linosa, jau mane ir aplenkei. Aš vis dar Tolede miegu, o tu jau link Portugalijos trauki, tiesa, daugiau keliai lyg ir nesikirs, nes aš į pietus. O ta Ispanija traukia, nors tu ką, pradedi galvoti kažkokia kita kryptimi ir vėl Ispanijoj atsiduri:)))

2012-01-11 14:38

Kad to skanaus maisto šiemet mažai buvo, dėl to ir nuotraukų nelabai yra...

Tai kaip ir nenorėjau aplenkti - gi negražu be eilės lįsti :) Tačiau mano įspūdžiai iš tų vietų kuklūs, tai po tavo išsamių pasakojimų, maniškių jau visai nereikėtų pasakoti :)
O Ispanija traukia ir mane jau trauks visada...

2012-01-11 21:23

žinodami mano ,,ekonomišką"... ...
Nieko sau "ekonomiškas požiūris", jeigu jau dabar šitokiuose rūmuose gyvenat, tai kokia Jūsų kelionių perspektyva? Emiratų "Burė"?

Man atrodė, kad Linosai, anot jos pačios, iš tiesų yra būdingas kuklumas, tačiau žiūrint į šituos charomus , galvoje knibžda visokiausios mintys. Čia kaip mūsų bendrakeleiviai Dainai, ieškojo ieškojo prie Vilniaus kokio nors labai mažučiuko namelio, o įsigijo vieną didžiausių.

2012-01-12 13:36

Tai, kad pigesnio nebuvo 10 -čiai personų :))) O šiaip stengiuosi, kad daugiau kaip po 10 eurų /žm. vila nakčiai nekainuotų - manau kad tokia kaina gana ekonomiška :)
Šiaip aš pati studentavimo metais esu ir ant suoliuko prie stoties miegojusi ir miegmaišyje po atviru dangumi kalnuose... Bet čia juk atostogos, be to aš ne viena - norisi, kad visiems būtų gerai. O prabangai aš visiškai atspari (juk tos džakuzi net nemačiau dorai, nes ne mano aukšte buvo :) ) todėl 5* ir 2* kainos skirtumą net nesuabejojusi atsidėčiau sekančiai kelionei :)

2012-01-12 16:08

Aš tik juokauju, žinoma, kad laikas nuo laiko reikia save palepint. Mes Šri Lankoj džakuzi irgi nepasinaudojom, nors tame pačiame viešbutyje išgyvenom dvi savaites,o tas daikčiukas buvo pačioje pašonėje.