Ispanija-Portugalija 2007

2009-09-11 12:05

"atrodė kelis kartus intelektualesnis už daugelį draugiškų, bet kvailokų portugalų." bei "Ir apskritai portugalai atrodo sunkiau gyvenantys, mažiau intelektualūs" - nemanau, kad tokie asmeniniai pastebejimai yra teisingi ir verti publikavimo. mane asmeniskai tai izeide ir iskaudino - jei savo kelyje ir pavykusioje/nepavykusioje kelioneje sutikai zmones, kurie turejo prastas uzsienio kalbu zinias, reikejo pries vadinant juos neintelektualiais net kelis kartus pagalvoti, kad galbut daugelis nemato reikalo mokytis uzsienio kalbu, kai portugaliskai pasaulyje kalba apie 200mln zmoniu, tuo tarpu lietuviai jauciasi labai issilavine ir intelektualus dauguma sunkiai neprakalbantys angliskai, o ir tas kalbejimas ateina ne is zingeidumo, o del to, kad niekas kitas nekalba lietuviskai pasaulyje.

is tavo aprasymo matosi, kad nei porto, nei lisabonos, nei pacios portugalijos visiskai nepazinai, labai gailiuosi del to, nes portugalija yra nuostabi salis su nuostabiais INTELEKTUALIAIS zmonemis!

pagarbiai,
Eva Luisa VIana de Silva

2009-09-17 23:14

Nesupratau truputį pirmojo komentaro. Kad jie nelabai intelektualūs dar nereiškia, kad man nepatiko. Ir dar: ne kalbos žinios suteikia intelektualumą, o geografijos, kultūros supratimas, bendravimo ypatumai, elgsena. Labai apgailestauju, kad susidarėte tokį neteisingą įspūdį. Portugalija man labai patiko.