Ispanija: Nuostabioje saloje

2014-10-09 10:04

Tikrai graži sala!
Ir po dar nematytas vietas pasivaikčiojau.

2014-10-09 12:50

Tai jau labai riebų pliusą užsidėjot savo pažįstamo akyse ))))

Tačiau sala iš tikrųjų labai graži, reiktų ir mums pliusus dėtis )))))))

2014-10-09 14:35

Taip, jei žinai tik vieną salą ir atspėji, atostogaudamas tik Palangoje. Mes šiemet Lietuvos pajūry dar nebuvę. Maljorka labai įvairiapusė, skirtinga. Nepaminėjau, kad ten pilna besitreniruojančių dviratininkų. Aš beveik kasdien važinėju dviračiu, į tai atkreipiu dėmesį.

2014-10-09 18:12

Labai smagus pasakojimas. Gera kai ką prisiminti, kai ką pamatyti pirmą kartą. :-)

2014-10-09 23:23

O aš galvojau, kad jau mažai likę tokių tautiečių, kuriuos nustebinsi Maljorka, Kreta, Turkija, Kanarais ar Egiptu. O kadangi aš esu viena iš tokių, tai mano sprendimas apsilankyti tose ,,turizmo mekose", sukėlė ne pavydą, o nuostabą ar net nusivylimą :) O Maljorka su Lansarote mano planuose taip pat eilėje stovi, o jei dar ten tokia skani paelija, tai tada būtinai reikia :)

2014-10-10 22:28

Iš mano aplinkos žmonių niekas nebuvę Maljorkoje. Mes nuo vokiečių ir britų smarkiai atsiliekame. Aš pažįstu ne vieną keliaujantį inteligentą, kuris neskridęs gyvenime lėktuvu. Į 5* AI skrendama į Turkiją ir Egiptą, ten tingiai arogantiškai judama nuo baro iki baseino, o už tvoros smirda šiukšlės arba rėkia muedzinas. Hiperbolizuoju. Mūsų tautiečiai vieni neturi pinigų kelionėms. Kiti turi, bet neturi kompanijos. Kiti gal noro nepakankamai turi. Jei turi kelionių bendražygių, tai reikia suderinti interesus, atostogų terminus. Nedirbu turizmo srityje, bet gaunu klausimų dėl kelionių operatorių patikimumo. Šiemet ne vienas bankrutavo. Dabar turiu vienos kelionių agentūros kuponų. Užsimaniau į Madeirą. Naujas operatorius atlieka užsakomuosius skrydžius iš Vilniaus spalį- lapkritį. Suradau bendrakeleivių. Man už kuponus neparduoda, nes neįvertintas patikimumas.
Minorką įsivaizdavau, jog mačiau iš Capdepera pilies. Čia žmona nevažiavo. Labai maloni ir jauna pilies darbuotoja pasakojo kaip pamatyti Minorką. Man patiko, jog be slaviškų žodžių galiu susikalbėti. Apie Minorką išsiaiškinau, kad vėjuotesnė ir turi sūraus dirvožemio. Aušra bus viską išsiaiškinusi. Gaila, kad Barselonoje mes prasilenkėme... Mane kaip magnetas pritraukia Ispanija. Šią vasarą pažįstama studentė nuėjo Šv.Jokūbo kelią, nekantrauju jos nuotraukų ir pasakojimo.

2014-10-12 16:58

Jūsų pasakojimas nuostabus, sala tikrai labai graži ir įdomi, ir mes buvom šiemet rugpjūtį. Labai malonu buvo pamatyti dar kartą jau matytas vietas, ir kažką naujo, ko mes nespėjom pamatyti.

2014-10-16 17:55

Labai šauniai viskas atrodo, aš privengiu Maljorkos, o gal ir be reikalo.