Iranas: IRANAS LAISVAI (I dalis)

2016-05-16 21:29

Nomadai, seniai begirdėtas, beskaitytas. ) Su kokiu malonumu viską suskaičiau. Be galo patiko tas žvaigždės gyvenimas, kai pakreipaimas teisinga sau linkme )))

2016-05-17 00:56

Nu, jopšikmatj, kaip supavydėjau tokios kelionės. Savo pasivažinėjimų draugą dar prieš du metus įkalbinėjau važiuoti į Iraną, pernai kažkuriuo metu buvo labai nebrangių bilietų - neprikalbinau. Labai smagu skaityt, tik nemalonu sužinot, kad nors ir daug esam keliavę, kartais vis tiek pasiduodame nebuvusių tose šalyse pasakojimams. Labai gerai, kad atsirado šitas straipsnis. Sėkmės.

2016-05-17 13:41

Sveiki, Aruna ir Alvydai. Malonu sulaukti iš dėmėsio iš profesionalių keliautojų. Kada Jūs ir besuspėjate tiek keliauti ir tiek tekstų parašyti? Man rankos nusvyra, kol atsivežtus gigabaitus nuotraukų surūšiuoju, o nebaigti aprašymai dūlėja kompo užkaboriuose. Sekmės Jums ir iki.

2016-05-17 14:26

Rašyt reikia, na, nėra čia labai jau didelio skaitytojų rato, bet kažkas paskaito, atranda sau naudos, vieni daugiau, kiti mažiau. jeigu ne keliautojų pasakojimai, aš nebūčiau pamatęs labai daug įdomių vietų. O apie kai kurias nė nežinočiau. O ir šiaip, visada įdomu kaip kas tą ar kitą vietą mato. Taip, kad nėra ko ten tas savo mintis kompiuterio užkaboriuose dūlint.

2016-05-17 20:55

Nieko nespėjam, dar turiu iš senų kelionių nesudėliotų nuotraukų ))) Bet rašyti reikia, pritariu Alvydui, nes informacijos trūkumas gimtaja kalba labai didelis

2016-05-18 13:00

Wow, tiesiog wow. Puikus, nuoseklus ir labai įdomus pasakojimas. O ir šalis tokia iš retesnių. Žodžiu, vienas malonumas.

2016-06-13 10:05

Dėkui už tokį puikų ir naudingą straipsnį.Nuostabūs aprašymai.Kažkada keliavau į Maroką ir Stambulą,tai buvau atsispausdinusi Jūsų dienoraščius apie šias šalis,vadovavausi jais kaip gidais.O dabar spalio mėn važiuoju į Iraną,tai labai laukiu tęsinio,nes planuoju keliauti panašiu maršrutu,aišku,trumpesniu,nes turėsiu kelionei tik 10 dienų.Jūsų įspūdžiai,perteikiama atmosfera,patarimai man labai padės savarankiškai keliauti.Ačiū.
Nekantraudama laukiu 2 dalies.

2016-06-28 00:33

Sveiki,

Pirmas pastebėjimas, nes turiu nemažai draugų iš Irano - alkoholio ten yra, tikrai nemažai, o patys iraniečiai sėkmingai jį vartoja. Itin didelė juodoji rinka, kurią visi žino ir visi kuo puikiausiai vartoja namie, pradedant alumi baigiant Jack Daniels. Čia kaip lietuvoj su cigaretėmis iš Kaliningrado. Dabar mano klausimas. Esu JAV fanė, bet artimiausiu metu planuoju kelionę į Teheraną. Problema kyla, nes JAV vyriausybė įteisino normą, kad apsilankę Sirijoje, Irake, Irane ir Sudane (nebent dėl humanitarinių/žurnalistinių tikslų) nuo 2014 berods metų, nebegali naudotis visa waiver programa vykimui į JAV (kuri itin patogi ir nieko nekainuoja). Gal kas domėjotės, ar išvis apsilankius Irane bus sunku gauti JAV vizą, ar reikės papildomai kreiptis į ambasadą? Labai noriu aplankyti Iraną, bet taip nenoriu prarasti lengvos vizos į JAV.

2016-06-30 10:47

Taip,į JAV jau nebeįvažiuosi su elektronine ESTA.Aš buvau Sirijoje,bet 2010 metais,tai dar nesiskaitė,į JAV įleido be problemų.O dabar,grįžus iš Irano,neabejoju,kad nebeįsileis.Ką gi,teks atsisakyti svajonių šalies.