Indija: TRISE INDIJOJE: NUO RADŽASTANO IKI VARANASIO

2011-01-26 21:44

Pasakojimas man patiko - gyvai aprašyta ta marga šalis. Tik gal jis galėjo būti padalintas į dvi dalis. Dabar gavosi taip, kad skaičiau skubėdama, kuo greičiau norėdama pasiekti pabaigą ir pamatyti nuotraukas :-). Juk visas pasakojimas buvo apie fotografavimą. O jos, jei jau sąžiningai, neparodė to, kas buvo papasakota pasakojime. Kažkodėl atrodo, kad gražiausios liko 'už borto'...

2011-01-27 08:28

Smagu, kad sugrįžai su savo vaizdingu pasakojimu. Skaičiau ir mėgavausi :)

2011-01-27 11:37

Labai patiko pirmų 2 savaičių keliavimo būdas su samdytu vairuotoju, kaip ir laisvi visiškai, o dalimi "buitinių" rūpesčių nusikratyta.
Pats pasakojimas irgi labai labai geras, sakyčiau, apskritai vienas geriausių MyTrips'e, skaičiau, kaip gerą romaną, tiesa, nuotraukų tikrai norėjosi "pamėtytų" tekste.
Kitas dalykas, kad ir koks geras būtų pasakojimas, kokios geros, egzotiškos, įdomios, meniškos būtų nuotraukos (niekaip negaliu vadinti jų - gražiomis), Indija yra ta šalis į kurią aš NENORIU.

2011-01-27 17:12

Grazus pasakojimas, malonu ten sugrizti per tavo pasakojima, kazkada dareme panau rata, tik mes - nebuvome pasiruose :) nei vaizdams, nei apgaulems :)

Tai Indija dabar ratais apskrendu :)

O Indiskus restoranus irgi apeinu :))

dar kart, super pasakojimas ;)

2011-01-28 00:06

Super nuotraukos. Pasirinkti rakursai, apšvietimai, šešėliai, atspindžiai- matyti, jog autoriaus akis patyrusi. Atrodo iš nuotraukų, kad kadrų ir kojų negailėta Ir per žymiai ilgesnį laiką.
Pamokanti kelionė, jog patogiau trumpais maršrutais Indijos masteliu nuomotis automobilį su vairuotoju. Ir pasirinkimas pradžioje Radžastano, atrandant ten tokių spalvotų ir ''fortuotų'' miestų gana patrauklus. Man patiko visa informacija. Ypač žvaigždučių skaičius. jei spaudžia laikas, mažiau žvaigždužių galima praleisti, arba rumpam stabtelėti pervertinti.
Ačiū. Labai patiko. Noriu į Indiją. Sėkmės kitose kelionėse.

2011-01-29 10:40

Superinis pasakojimas.
Iš pradžių atrodė bauginančiai ilgas, o paskui negalėjau sustoti :).
Tik tiek, kad po kiekvieno miesto aprašymo reikėjo lįsti į google vaizdus ir kažkaip tą miestą "pamatyti".