Gvadelupa

2019-12-20 16:48

Tikrai,karibuose nuostabu.Lankiausi ir Guadeloupej ir Martinikoj,mašinos nenuomavom-visur su viešuoju transportu ir tranzavome nemažai.Ta vieta,kur Jūs apsistojote,tikrai gražiausia visoje saloje.Bet jei lyginti,Martinika man labjau patiko.

2019-12-21 17:30

O dėl ko Martinika patiko labiau? Nusprendėmė šį kart paprašiausiai patingėti ir pasidžiaugti nieko nedarymu:)

2019-12-27 13:27

Martinika žymiai mažesnė-ten nuostabūs pliažai.Tarkim,Guadeloupej gražiausias pliažas-Grande Anse-Jūs ten netoliese gyvenote.O Martinikoj-vien Caravelle pusiasalyje-trys tokio grožio pliažai.Grande terre yra gražių pliažų-tarkim St Anne,bet labai jau turistinis.Ir toks įspūdis,kad kai kur jautiesi kaip kokiam Lentvaryje.Nors ugnikalnis ir kriokliai nuostabūs.O Martinika visa tokia graži,nedidelė,jauki,daug trasų vaikščiojimui,pliažai visur dieviški-Diamant,Plage de Salines,Anse du Arlet.Aišku,čia tik mano nuomonė,nebūtinai ji teisinga.Bet vistiek Karibai nuostabūs-ypač,kai Lietuvoje šalta.

2019-12-28 18:08

Ačiū Marie, už info - dar viena priežastis grįžti aplankyti Matinika. Gyvenome praktiškai Grande Anse ir su malonumu grįžčiau atgal tik dabar į Martinika

2021-10-23 15:19

2016 buvome Martinikoje, o 2017 apsilankeme Gvadelupeje. Velyku laikotarpio atostogas apie 12dienu buten uzsisakeme Fleurs des Iles. Jau esame buve 3 kartus ir kelione laukia 2022. Labai pamegome, tiesiog isimylejome sia vieta. Pasikevieteme ir kitu zmoniu kartu su mumis ir jie nori grizti ten. Martinikoje yra visko, bet daugiau nuslifuota, paruosta turistams. Gvadelupe autentiskesne, gamtos ivairove didele. Tikrai, ji tarsi drugelis - sudaryta is dvieju salu. Labai skirtingos yra tos salos. Kadangi tuos tris kartus viesejome Velyku laikotarpiu, tai buvo labai smalsu, be to ir ispudingi dalyvautiugnies sventinimo procesijoje, dalinai ir misose. Jos labai ilgai tesiasi. Daug gieda. Bet svarbiausia, kad amones renkasi labai issipuose. Dauguma ju apsirenge baltai. Stiprus ispudis. Labai grazus bedrumo, draugiskumo jausmas. Vienos dienos isvyka laiveliu apziureti magroviu, juros zvaigzdziu, agurku, pasigereti korliniu rifu ir keliaujanciomis mazomis/miniatiurinemis smelio salelemis yra butina. Tos keliones metu paragauji vietiniu gerimu, namuose gaminto maisto ir desertui valgai sviezia kokosa.Rojus zemeje :)