Gruzija: Sakartvele – 10 dienų, pavasarį, su palydovu, neskubant… (I dalis)

2019-08-22 06:44

Mane siek tiek stabdo tas nesavarankiskumas. Vaziuoti su kompanija, gal.
O jei vaziuoti su seima?
45eur per diena? Gal..
O nakvynes?
O jei patinka po kalnus bastytis?
O gal Balkanai?
Labai panasu, kad sekancia didele kelione turesiu negreitai. Turesiu daug laiko atsakyti i klausimus

2019-08-22 08:08

Tik įsitaisiau su kava , tik įsijaučiau ir jau baigėsi. Kaip čia dabar tokią trumpą dalį parašei??? )))))

2019-08-22 08:23

Tas "Sakartvelo" ir man kliūna kažkiek. Aišku, aš sutinku, kad tai pagarbos ženklas ir istorinis jų pavadinimas ir t.t., beeeeeet... Kažkodėl tokios pat pagarbos , pvz., albanams nerodom ir jų šalies nevadinam Škiperija, nors tai lygiai toks pats originalus ir tradicinis pavadinimas kaip ir Sakartvelo, tai... kur lygybė? :)))

O Svanetijoj tai aš buvau, bet ir ten piktų vietinių nemačiau. Ten net veršio dydžio Kaukazo aviganiai ramiai laksto aplink nei lašo pykčio neturėdami. :)

2019-08-22 09:25

Simonai, mane tas nesavarankiškumas gal 15 metų stabdė :)) Aišku, galima važiuot be gido, bet aplink mane tiek pažįstamų, kurie važiuoja tik su agentūrom, tai čia tikrai geresnis variantas, bent jau su savo kompanija :) O dėl bastymosi po kalnus, tai galima ir tiesiog pas jį viešbutyje gyvent prie jūros, mokėt tik uz nakvynę, o jei užsinori kažkur, ten ir nuveš, sutarsit del kainos tikrai.
Arūna, kažkaip ilgai man gaunasi, kol tas nuotraukas atrenki, sutvarkai, pamačiau, kad nesuspėsiu, tai padalinau, bet viskas parašyta, įkelsiu kitą savaitę :)
O apie Albanų kitą pavadinimą negirdėjau...Gal lietuviai didesnę meilę jaučia tik tiems, kas nukentėjo nuo Rusijos?

2019-08-22 10:18

Tai jo, čia ta brolybė dar nuo senų laikų prasidėjo. Nepriklausomybė, Eurovizija, o kai 2008-ais per karą su Rusija Adamkus nuvažiavo tiesiai į Tbilisį reguliuot paliaubas tai išvis visi susilydė.